Hobbit: Bitwa pięciu armii – przedpremierowe pokazy w kinach IMAX!

5 grudnia rusza przedsprzedaż biletów na Hobbit: Bitwa pięciu armii do wszystkich kin IMAX?. To będzie największa filmowa przygoda z gatunku fantasy od czasów pierwszej części Władcy Pierścieni. Pokazy przedpremierowe filmu odbędą się już 25 grudnia.

Premiera filmu Hobbit: Bitwa pięciu armii to jedno z najważniejszych filmowych wydarzeń ostatnich lat. Długo oczekiwana produkcja jest esencją tego, co w kinie przygodowym najlepsze. Peter Jackson zadbał między innymi o fantastyczny scenariusz oparty na bestsellerowej powieści i elektryzujących bohaterów by wprowadzić wszystkich widzów w bitwę pomiędzy zrzeszonymi siłami zła, a obrońcami ?światła?. Pierwsze przedpremierowe pokazy filmu w kinach IMAX? odbędą się 25 grudnia, a regularne seanse startują dzień później. Jednak już od 5 grudnia można będzie nabyć bilety na to wyjątkowe wydarzenie!

Ostatnia część trylogii Tolkiena wyświetlona będzie w kinach IMAX? w formacie DMR 3D, co zagwarantuje widzom jedyne w swoim rodzaju wrażenia! Ta specjalna technologia wykorzystana została w produkcji, po to by zapewnić oglądającym najlepszą ostrość obrazu i głębię kolorów. Zobacz ostateczną bitwę dobra ze złem i #przezyjwIMAX najlepszą filmową przygodę! Rezerwacja biletów rusza 5 grudnia.

Przedpremierowe pokazy filmu Hobbit: Bitwa pięciu armii odbędą się we wszystkich kinach IMAX już 25 grudnia w godzinach 15:00, 18:00, 21:00. Regularne seanse w kinach IMAX oraz Cinema City od 26 grudnia.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz