Hitler, Stalin, Putin i Zuckerberg to reptilianie?! IRON SKY.

Światowi przywódcy i wielcy historyczni zbrodniarze to kosmiczne jaszczury?

Najbardziej nieprawdopodobne teorie spiskowe nareszcie ujrzą światło dzienne w „Iron Sky. Inwazja”!

Premiera pierwszej części „Iron Sky” w 2012 roku ucieszyła nie tylko fanów science fiction, ale także wielbicieli teorii spiskowych – zwłaszcza tych najbardziej nieprawdopodobnych. Nazistowska baza na Księżycu nie była wymysłem twórców filmu: pierwsze doniesienia o tajemniczych latających talerzach pojawiały się jeszcze w czasie II wojny światowej. Jedną z hipotez mających wyjaśnić ich pochodzenie była tajna broń opracowywana przez naukowców Hitlera. Bazę nazistów opisywał klasyk literatury science-fiction Robert A. Heinlein, a innym teoriom, poświęconym niemieckiemu podbojowi kosmosu, poświęcili uwagę także twórcy serialu dokumentalnego „Starożytni kosmici” produkowanego przez stację History. W „Iron Sky: Inwazji” Timo Vuorensola i jego ekipa sięgają po jeszcze bardziej zdumiewające teorie spiskowe. Teoria pustej (albo wydrążonej) Ziemi – czyli hipoteza, że nasz glob jest wewnątrz nie tylko pusty, lecz również stanowi miejsce zamieszkania nieznanych bądź uważanych za wymarłe istot – sięga korzeniami starożytności. Jej echa można znaleźć nie tylko w mitologii wielu kultur, lecz także w filozofii, m.in. u Platona. W wielu z tych historii wnętrze Ziemi zamieszkują zaginione plemiona, nieznane rasy albo dinozaury.

W uniwersum „Iron Sky” we wnętrzu Ziemi żyją nie tylko prehistoryczne jaszczury, lecz także rasa obcych przybyszów, zwana Vril-ya czyli reptilianie, jaszczuroludzie, którzy na Ziemię przybyli w prehistorycznych czasach z kosmosu. Wiara w reptilian należy do jednej z najpopularniejszych – a zarazem najbardziej zdumiewających – teorii spiskowych. Głosi, że istnieje tajemnicza rasa zmiennokształtnych kosmitów, która dąży do opanowania ludzkości.

A być może już w pełni ją kontroluje: reptilianami mają być najważniejsze postaci światowej polityki i gospodarki, m.in. liczni prezydenci USA, w tym Barack Obama i aktualnie urzędujący Donald Trump, królowa brytyjska, szefowie Międzynarodowego Funduszu Walutowego czy Organizacji Narodów Zjednoczonych, Władimir Putin, a nawet przedstawiciele popkultury: Miley Cyrus, Mark Zuckerberg i Justin Bieber. Jaszczuroludzie – którzy przybyli z gwiazdy Alphha Draconic w konstelacji Smoka i rządzą światem przynajmniej od czasów sumeryjskich – są odpowiedzialni za wojny, powstanie międzynarodowych religii, rozwój satanizmu, powołanie do życia bractwa Iluminatów, Holocaust i zamachy z 11 września. Wszystko robili po to, by łatwiej manipulować umysłami bezwolnych ludzi.

Twórcy „Iron Sky. Inwazja” na potrzeby filmu stworzyli całą armię reptilian, na którą składają się światowi przywódcy, wielcy historyczni zbrodniarze i postaci popkultury. Prezentujemy plakaty, na których znani ludzie prezentują swoje prawdziwe, jaszczurze oblicze. W jaki sposób spróbują przejąć kontrolę nad Ziemią?

Odpowiedź w kinach już 3 maja!

Źródło: materiały prasowe
3.0/10 Od 1 oceniającego.
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz