Historyczny finał UEFA Champions League na żywo z Estadio da Luz w Lizbonie na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

Wyjątkowy finał UEFA Champions League na wielkim ekranie tylko w kinach sieci Multikino. O Puchar UEFA Champions League po raz pierwszy historii zmierzą się dwie drużyny z jednego miasta, Real Madryt zagra z Atletico Madryt. Finał UEFA Champions League na żywo z Estadio da Luz w Lizbonie w jakości High Definition fani piłki nożnej dzięki nc+.

Tegoroczny wyjątkowy finał Ligi Mistrzów odbędzie się 24 maja w Portugalii na stadionie benfiki Lizbona - Estádio da Luz. Po raz pierwszy w historii w finale Ligi Mistrzów zmierzą się dwie drużyny z tego samego miasta, Real Madryt zmierzy się z Atletico Madryt. Transmisja od 20:30 na wielkim ekranie tylko w kinach sieci Multikino!

Finał UEFA Champions League zobaczymy we wszystkim kinach sieci Multikino oraz w kinie Silver Screen w Łodzi.

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na www.multikino.pl Ceny biletów zróżnicowane w zależności od lokalizacji. Ceny Biletów od 25 zł.

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najlepszy obraz i dźwięk!

Multikino dzięki nc+ udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz