„Historia opowiedziana z olbrzymim rozmachem” – aktorzy o „Historii Roja, czyli w ziemi lepiej słychać”

Od dzisiaj w kinach w całej Polsce można zobaczyć ?Historię Roja, czyli w ziemi lepiej słychać? ? pierwszy film fabularny o Żołnierzach Wyklętych. Prezentujemy materiał video, w którym aktorzy wcielający się w główne role opowiadają o tej produkcji.

Na ten film twórcy oraz widzowie czekali 6 lat. Tyle bowiem czasu minęło od powstania pomysłu na zrealizowanie pierwszego filmu fabularnego o Żołnierzach Wyklętych. ?Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać? jest od dzisiaj grana w kinach w całej Polsce.

?Film jest dla tych wszystkich, którzy czekali długie lata na pierwszy film o Żołnierzach Wyklętych? - mówi o produkcji Jerzego Zalewskiego muzyk, wokalista i debiutujący aktor ? Krzysztof Zalewski-Brejdygant, odtwórca tytułowej roli Mieczysława Dziemieszkiewicza pseudonim ?Rój?.

?Żołnierze Wyklęci to byli młodzi ludzie, bohaterowie, którzy nie złożyli broni. Składali przysięgę na wolną Polskę i tej wolnej Polsce byli wierni do końca. Myślę, że warto o nich przypominać i kręcić filmy.? ? dodaje Marcin Kwaśny, czyli filmowy brat ?Roja? - Roman Dziemieszkiewicz pseudonim ?Pogoda?. ?Historia opowiedziana z olbrzymim rozmachem, z efektami pirotechnicznymi, z pościgami, strzelaninami. Będzie to kina atrakcyjne dla widza. Ma Hollywoodzki rozmach.? ? dodaje.

?Przede wszystkim jest to film dla młodych ludzi, którzy docenią w końcu że żyjemy w wolnym kraju. Jak wyjdziemy z tego filmu to bardziej docenimy to co mamy.? ? powiedział Krzysztof Zalewski-Brejdygant.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=zkdMH1d39b8[/youtube]

?Historia Roja? w kinach

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz