Historia niezwykłej przyjaźni w Cinema City!

Szukacie pomysłu na nadchodzący weekend? Chcecie spędzić czas całą rodziną? Wybierzcie się do Cinema City na przedpremierowy pokaz filmu familijnego "Bella i Sebastian".Historia przyjaźni młodego chłopca z bezpańskim owczarkiem podbiła już serca milionów fanów w całej Europie. Przedpremierowe pokazy ruszają w najbliższy weekend (25 i 26 października) w Cinema City!

Historia dla całej rodziny

Jesienna aura nie rozpieszcza i nie sprzyja pobytom na świeżym powietrzu. Może warto skorzystać z tej okazji i wybrać się na jeden z wielu pokazów w sieci kin Cinema City? W ten weekend ruszają przedpremierowe pokazy film Bella i Sebastian. Jest to klasyczna produkcja kina familijnego, która opowiada niesamowitą historię przyjaźni młodego chłopca z psem. Fabuła zainteresuje zarówno młodszych widzów, jak również samych rodziców, dlatego też najlepiej wybrać się całą rodziną!

Prawdziwa przyjaźń

Film Bella i Sebastian opowiada historię ośmioletniego Sebastiana mieszkającego z dziadkiem w niewielkiej wiosce po francuskiej stronie Alp. Mieszkańcy tej miejscowości są niepokojeni przez dzikie zwierzę, które dziesiątkuje stada owiec. Pewnego dnia młody chłopiec spotyka bezpańskiego psa, z którym się zaprzyjaźnia. Mieszkańcy wioski podejrzewają, że mityczną bestią może być właśnie nowopoznany przez chłopaka owczarek. Czy Sebastianowi uda się rozwikłać zagadkę i przekonać miejscowych, że to nie sympatyczna Bella jest źródłem zagrożenia?

Pokazy przedpremierowe filmu "Bella i Sebastian" odbędą się we wszystkich 31 kinach Cinema City w wersji 2D już 25 i 26 października!

Szczegółowy repertuar oraz możliwość kupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City na system iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz