Hilary Swank w filmie „Nie jesteś sobą” – od 6 stycznia premierowo w Polsce na Cineman.pl

Już od 6 stycznia w ramach oferty Super Premium VOD użytkownicy kina internetowego Cineman.pl będą mogli zobaczyć Hilary Swank w znakomitym dramacie "Nie jesteś sobą". Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, jeszcze przed premierą DVD, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Nie jesteś sobą" to historia uznanej pianistki, która na skutek choroby traci zdolność do samodzielnego poruszania się. Niegdyś energiczna, poświęcająca się swojej muzycznej pasji, teraz musi zdać się na opiekę młodej, przypadkowo zatrudnionej przez nią dziewczyny. Spontaniczna i postrzelona opiekunka nie od razu potrafi przełamać dystans, z jakim odnosi się do niej chora Kate, jednak stopniowo między kobietami rodzi się niezwykła przyjaźń. W filmie role główne zagrały dwie niezwykłe aktorki, wielka gwiazda Hollywood, laureatka dwóch Oscarów Hilary Swank ("Nie czas na łzy", "Za wszelką cenę") oraz nominowana do Złotego Globu Emmy Rossum, znana z takich hitów jak "Pojutrze" czy "Upiór w operze". Reżyserem filmu jest jeden z najbardziej cenionych producentów Broadway'u - George C. Wolfe.

W drugiej połowie stycznia i w lutym w ramach oferty Super Premium VOD Cineman.pl udostępni kolejne premiery. Wśród nich znajdzie się głośny film Neda Bensona "Zniknięcie Eleonory Rigby", pokazywany w ramach oficjalnej selekcji tegorocznego festiwalu w Cannes, a także mroczny thriller "Obłąkani" na podstawie prozy Edgara Alana Poe i "Motywacja" - opowieść o niezwykłym poradniku i jego wpływie na życie ludzi pochodzących z różnych środowisk i warstw społecznych.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz