Herosi lat 90. w Cinema City po raz trzeci!

Może nie mają po 20 lat i nie są pięknymi chłopcami pokroju Ryana Goslinga, ale posiadają szacunek w filmowym świecie i miłość fanów klasycznego kina akcji. Już 15 sierpnia w kinach Cinema City w całej Polsce, Stallone i jego ?napakowana? ferajna wyruszą w trzecią ?mission impossible? i udowodnią, że nie ma na nich mocnych. Niezniszczalni 3 to trzy razy więcej akcji, humoru i walki wręcz!

Cinema City zaprasza od 15 sierpnia na największy hit amerykańskiego kina akcji od czasu poprzednich Niezniszczalnych! Aktorzy, którzy pojawią się w najnowszej części, znani są z kina akcji, a wszyscy miłośnicy VHS chcieli być kiedyś tak twardzi jak oni. Trzecia część to nie tylko klasyczne nazwiska takie jak: Dolph Lundgren, Antonio Banderas, Mel Gibson, Arnold Schwarzenegger, Wesley Snipes, czy Jason Statham, ale także młode gwiazdy, m.in. Kellan Lutz. Produkcję wzbogacą również sportowcy z amerykańskiej federacji UFC, czyli Ronda Rousey i Victor Ortiz. Od połowy miesiąca na seansach Niezniszczalni 3 w kinach Cinema City czeka Was jeszcze więcej mocy, pościgów i pojedynków!

Z nami lub przeciwko nam

Niezniszczalni to najlepsi najemnicy na rynku. Wśród nich znajdują się eksperci od ładunków wybuchowych, broni palnej, logistyki, nawigacji i misji samobójczych. Tym razem jednak ekipa Barneya (Sylvester Stallone) zmierzy się z komandosem, który jest im bardzo bliski. W pojedynku przeciwko handlarzowi broni (Mel Gibson) nie będzie wyrównanych szans, bo wróg? to pomysłodawca drużyny Niezniszczalnych.

Premiera filmu Niezniszczalni 3 odbędzie się we wszystkich 31 kinach Cinema City w wersji 2D już 15 sierpnia! Jeszcze tylko do końca miesiąca, każdy bilet to okazja do wygranej w konkursie CINEMIX.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz