Heros o wielkim sercu – wywiad kilkuletniego fana z Robertem Downey’em Jr.

Prawdziwe bohaterstwo to nie tylko siła mięśni i tytanowa zbroja, ale też wielkie serce. W filmowym uniwersum Marvela Robert Downey Jr. wciela się w rolę Iron Mana, który walczy przede wszystkim o pokój na świecie. Jak się okazuje, w prawdziwym życiu aktor także jest wrażliwy na los potrzebujących i zawsze pamięta o innych ludziach, zwłaszcza tych najmłodszych.

Downey Jr. słynie ze świetnego kontaktu z dziećmi, które odwdzięczają mu się ogromną sympatią. W trakcie trasy promującej najnowszą produkcję Marvel Studios ?Avengers: Czas Ultrona? aktor udzielił wywiadu kilkuletniemu fanowi, przebranemu za innego filmowego superbohatera, Thora. Uwaga, filmik rozbraja nawet największych twardzieli!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=bled0goNH0s[/youtube]

Robert Downey Jr. chętnie pomaga również niepełnosprawnym dzieciom. W marcu tego roku aktor wziął udział w przedsięwzięciu fundacji Limbitless, która stworzyła protezę ręki dla siedmioletniego Alexa. Co ciekawe, ramię zostało zaprojektowane na podstawie? zbroi Iron Mana. Mały Alex nie tylko otrzymał protezę, ale i przeżył niesamowitą niespodziankę, kiedy nowe ramię wręczył mu sam Robert Downey Jr. ? który potrafi być superbohaterem nie tylko w filmach.

Grupa największych superherosów w historii kina powraca w filmie ?Avengers: Czas Ultrona?. Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

?Avengers: Czas Ultrona? w kinach od 7 maja!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz