Helios zaprasza na Maraton MATRIX!

Sieć kin Helios zaprasza na wyjątkową ucztę filmową. Wielkimi krokami zbliża się 20. rocznica pojawienia się na srebrnym ekranie jednej z najbardziej kultowych serii Sci-Fi, która zrewolucjonizowała ten gatunek…

Z tej okazji, już w najbliższy piątek, 31 maja, Nocne Maratony Filmowe zaproszą widzów kin Helios do wspólnego świętowania w towarzystwie gwiazd takich jak: Keanu Reeves, Laurence Fishburne czy Hugo Weaving. Jako pierwszy podczas Maratonu Matrix zaprezentowany zostanie jeden z najwybitniejszych filmów naszych czasów - „Matrix”. Po krótkiej przerwie widzowie zobaczą kolejną część genialnej serii rodzeństwa Wachowskich - „Matrix Reaktywacja”, a na zakończenie ostatnią część trylogii: „Matrix Rewolucje”.

Do każdego biletu na NMF w kasach kin Helios dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barach kin sieci.

Już za kilka dni Neo podejmie bardzo ważny wybór – pamiętacie, na którą tabletkę się zdecydował? Czerwoną czy może niebieską? Filmowe emocje związane ze zderzeniem dwóch światów jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą zasnąć żadnemu z widzów. Sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższy Nocny Maraton Filmowy w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/nmf_matrix.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz