HBO wkracza w nowy sezon!

HBO i Cinemax rozpoczyna nowy sezon serialowy i przedstawia pierwsze odcinki kolejnych sezonów znanych i lubionych opowieści, jak i premierowe komediowe spojrzenie na związki przez braci Duplass.

Bliskość przyciąga lekkością i niewymuszonym poczuciem humoru zanurzonym w codzienności Bretta (Mark Duplass) i Michelle (Melanie Lunskey) z dwójką małych dzieci oraz ich rodzeństwem: zrozpaczoną i poszukującą miłości siostrą (Amanda Peet) oraz bratem (Steve Zissis) niespełnionym aktorem. Pierwszy odcinek wprowadza widzów w skomplikowane meandry rodzinnych relacji, nakreśla problemy głównych bohaterów i czerpie pełnymi garściami z ich przywar i niepowodzeń. Zapowiada się śmiesznie, premiera 12 stycznia o godz. 22:00.

Dziewczyny zawitają na ekranach telewizorów po raz czwarty. Tym razem Hannah (Lena Dunham) opuszcza Nowy Jork i wyrusza do Iowa. Czy to będzie koniec wielkiej przyjaźni oraz związku z Adamem? Dziewczyny już wielokrotnie udowodniły, że co ich nie zabije, to je wzmocni i zapewne również i tym razem poprzez wiele perypetii dowiedzą się czegoś o sobie i ich przyjaźni. Lena Dunham utrzymuje poziom poprzedni sezonów i dobrze buduje dramaturgię, powoli dawkuje informacje i wciąż nie traci humorystycznego pazura. Premiera 12 stycznia o godz. 22:30

Patrick, Dom i Agustin rozpoczynają drugi sezon Spojrzeń od ostrej imprezy gdzieś w lesie z dala od pędu miasta. Panowie rzucają się w wir szalonej nocy zakrapianej alkoholem, pełnej męskich ciał i szalonego seksu. Każdy z nich stoi przed nowymi wyzwaniami i miłosnymi decyzjami. Specyficzny obraz gejowskiego świata, w którym rozmowy nieustannie krążą wokół seksu i poszukiwania partnerów. Nie każdemu przypadnie do gustu, choć bohaterowie potrafią budzić sympatię.  Premiera 12 stycznia, godz. 23:00.

Banshee rozpoczyna trzeci sezon z przytupem: są strzelaniny, wybuchy, włamania oraz gorący seks. Akcja toczy się wielotorowo i nieustannie trzeba trwać w skupieniu, aby nie uronić niczego istotnego, ale to właśnie jest esencja produkcji Davida Schicklera i Jonathana Troppera. Szeryf Lucas Hood (Antony Starr) ponownie grasuje w Banshee, a nieprzewidziana strzelanina konwoju wojskowego z rdzennymi mieszkańcami Ameryki, prowadzi do narodzin pomysłu o kradzieży wojskowego złota. Na antenie Cinemax od 7 lutego, godz. 22:00

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz