?Hardkor Disko? w Konkursie Głównym Off Plus Camera

Publiczność festiwalu Off Plus Camera jako pierwsza w Polsce ogląda filmy, o których gorąco dyskutuje się na całym świecie. Festiwalowy Konkurs Główny ?Wytyczanie Drogi? obejmuje 12 produkcji z całego świata, w tym z Polski, i w tym roku o Krakowską Nagrodę Filmową będzie walczyć ?Hardkor Disko? Krzysztofa Skoniecznego.

Do konkursu zapraszane są debiuty lub drugie produkcje w dorobku danego twórcy, które powstały w 2013 i 2014 roku. W tym roku drogę wytyczają filmy z całego świata - od Australii poprzez Stany Zjednoczone, Kanadę, Serbię i inne oblicza Europy. Gra toczy się o jedną z najwyższych festiwalowych nagród na świecie (100 000 USD). Prace reżyserów z całego świata oceni międzynarodowe jury złożone z uznanych filmowych osobowości.

"Hardkor Disko? to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, hitu Jamala - ?Defto, czy ostatniego bangera ?Chleb? Mister D. z Anją Rubik. W roli głównej wystąpił Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia. Film ma swoją premierą już w najbliższy piątek. Czy właśnie on zdobędzie uznanie jury i Krakowską Nagrodę Filmową przekonamy się już 10 maja.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=kIQehSzQU60[/youtube]

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera odbędzie się w dniach 2-11 maja w Krakowie. Podczas 10 festiwalowych dni zaprezentowanych zostanie ponad 100 filmów z całego świata. Więcej informacji o programie 7. edycji można znaleźć na www.offpluscamera.com

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz