Hans Zimmer, Junkie XL i Ellie Goulding na niezgodnej ścieżce dźwiękowej

Junkie XL, kompozytor nominowany do Grammy?, wchodzi dziś do kin z Ellie Goulding przy boku. ?Beating Heart?, piosenka w wykonaniu brytyjskiej wokalistki, promuje bowiem soundtrack do filmu ?Niezgodna?. Soundtrack produkuje Hans Zimmer, laureat Grammy? oraz Oscara?, kompozytor ścieżek muzycznych do takich filmów jak ?Mroczny rycerz? oraz ?Incepcja?

?Muzycznym? akcentem w filmie jest również obecność Zoe Kravitz. Córka Lenny?ego Kravitza i Lisy Bonet debiutowała w 2007 roku w komedii ?Życie od kuchni?. W ?Niezgodnej? wciela się w Christine, przyjaciółkę głównej bohaterki. Opowiadając o przygodach na planie mówi:

Relacja Christiny z Tris przypomina nasze prawdziwe relacje z Shailene. Dziewczyny spotykają się kiedy Tris przyłącza się do Nieustraszonych, obie pozostawiły swe dawne frakcje. Wywiązuje się między nimi natychmiastowa więź, podobnie jak pierwszego dnia szkoły, gdy spotykasz swoją przyszłą najlepszą przyjaciółkę. Uważam, że obie są szczere i odważne, ale jednocześnie trochę przerażone. Dodają sobie wzajemnie otuchy. Od samego początku wywiązuje się między nimi przyjaźń i zaufanie, co jest piękne.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=wrNTOo4KH8c[/youtube]

 [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=gKaFi03y-9Y[/youtube]

Od dziś na ekranach kin.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz