?Hamlet? z Benedictem Cumberbatchem w listopadzie oraz grudniu w Multikinie!

Multikino i British Council, w ramach cyklu ?Sztuka brytyjska na wielkim ekranie?, zapraszają na retransmisje sztuki ?Hamlet? z National Theatre. Spektakl w reżyserii Lyndsey Turner z Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej będzie można zobaczyć trzykrotnie: 24 i 30 listopada oraz 17 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino.

24 i 30 listopada oraz 17 grudnia br. w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w retransmisjach spektaklu pt. ?Hamlet? z National Theatre. Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

Kiedy kraj szykuje się do wojny, rozpada się rodzina. Hamlet zostaje zmuszony do pomszczenia śmierci ojca, ale myśl o tym zadaniu całkowicie go paraliżuje. Młody książę szaleńczo buntuje się przeciwko sytuacji, z której nie ma wyjścia. Jego obłęd nie ma jednak wyłącznie wymiaru prywatnego ? staje się zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa. W roli Hamleta zobaczymy nominowanego do Oscara Benedicta Cumberbatcha (?Sherlock?, ?Gra tajemnic?, ?Frankenstein?). Spektakl reżyseruje Lyndsey Turner. W Multikinie pokażemy retransmisje z polskimi napisami.

Harmonogram pokazów:

  • 24 i 30 listopada 2015 o godzinie 19:00 w 15 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.
  • 15 grudnia 2015 o godzinie 19:00: Warszawa Złote Tarasy (zamiast pokazu 17 grudnia).
  • 17 grudnia 2015 o godzinie 19:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Bilety: 35 zł ? normalny 30 zł ? ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego). 25 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób do nabycia u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz