?Hamlet? z Benedictem Cumberbatchem w grudniu w Multikinie!

Multikino i British Council, w ramach cyklu ?Sztuka brytyjska na wielkim ekranie?, zapraszają na retransmisje sztuki ?Hamlet? z National Theatre. Spektakl w reżyserii Lyndsey Turner z Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej będzie można zobaczyć: 8, 15 i 17 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino.

8, 15 i 17 grudnia br. w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w retransmisjach spektaklu pt. ?Hamlet? z National Theatre. Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

Kiedy kraj szykuje się do wojny, rozpada się rodzina. Hamlet zostaje zmuszony do pomszczenia śmierci ojca, ale myśl o tym zadaniu całkowicie go paraliżuje. Młody książę szaleńczo buntuje się przeciwko sytuacji, z której nie ma wyjścia. Jego obłęd nie ma jednak wyłącznie wymiaru prywatnego ? staje się zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa. W roli Hamleta zobaczymy nominowanego do Oscara Benedicta Cumberbatcha (?Sherlock?, ?Gra tajemnic?, ?Frankenstein?). Spektakl reżyseruje Lyndsey Turner. W Multikinie pokażemy retransmisje z polskimi napisami.

8 grudnia, 19:00. Kina: Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Kraków, Koszalin, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze.

15 grudnia, 19:00. Kina: Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Kraków, Koszalin, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze.

17 grudnia 2015 o godzinie 19:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Bilety: 35 zł ? normalny 30 zł ? ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego). 25 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz