Halloween w sieci kin Helios!

Jak co roku, tradycyjnie 31 października odbędzie się wyjątkowy Wieczór Halloweenowy we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios! Zaprezentowane zostaną dwa mrożące krew w żyłach filmy: Hotel Transylwania oraz Dracula Historia Nieznana!

Dla młodszych widzów wyemitowany zostanie film ?Hotel Transylwania?? W Hotelu Transylwania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 116-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładnie tak, jak inne nastolatki. Kiedy Mavis łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi, wprowadza tym samym w ruch łańcuch wydarzeń, które zagrażają hotelowi Transylwania i egzystencji potworów.

Dla widzów dorosłych sieć kin Helios przygotowała wielkie widowisko ?Dracula: historia nieznana?. W roli tytułowej wystąpi Luke Evans, znany z ?Hobbita? i ?Szybkich i wściekłych?! Myślicie, że znacie tę postać. Ale czy na pewno? Całą wieczność czekano na człowieka o jego sile. Lecz jaki śmiertelnik we własnym grobie szukałby nadziei? Zdesperowany. Turcy chcieli zniszczyć jego królestwo. Byli blisko. Pragnął mieć siłę, by ocalić swoich ludzi i swoją rodzinę. Ocalenie znalazł w mroku. Tak zrodziła się legenda o Draculi.

Dla najmłodszych widzów, uczestników seansu ?Hotel Transylwania?, Helios przygotował upiorne maski w prezencie. Sale, w których zagrane zostaną halloweenowe tytuły kina będą oznaczone okazjonalną, podświetlaną dynią, a w holach kin przed seansami młodzi uczestnicy będą mieli okazję ucharakteryzować się przez mroczny, halloween?owy makijaż!

Uwaga! Przy zakupie biletów na oba seanse - bilety już od 10 zł! Do zobaczenia podczas bardzo klimatycznych seansów? Szczegóły, rezerwacja oraz zakup biletów on-line dostępne są pod adresem: www.helios.pl/halloween.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz