?Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy? od piątku w Multikinie!

18 grudnia br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć na wielkim ekranie ?Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy?, czyli najbardziej wyczekiwaną premierę ostatnich lat. Pierwsze seanse będą już minutę po północy. Przy zakupie biletu na ten film w sieci Multikino widzowie otrzymają na pamiątkę plakat. Ponadto w wybranych multipleksach na fanów Star Wars czekają liczne atrakcje.

Gwiezdne wojny w reżyserii George?a Lucasa trafiły na ekrany 25 maja 1977 roku. Choć film początkowo wyświetlano tylko w 32 amerykańskich kinach, szybko pobił rekordy frekwencji, przeszedł do klasyki i całkowicie odmienił oblicze kinematografii. Kluczem do tego niezwykłego sukcesu była formuła ?space opery?, łączącej elementy baśni, westernu i fantasy z niezwykłymi efektami specjalnymi, czerpiącej z mitologii i kultur całego świata.

George Lucas, wizjoner, scenarzysta i reżyser Gwiezdnych wojen, stworzył wypełnione tajemniczą Mocą gwiezdne uniwersum, którego trzonem jest sześć pełnometrażowych filmów. Już w najbliższy piątek filmowy świat Gwiezdnych wojen powiększy się o kolejną opowieść: ?Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy? ? jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat.

Bilety na premierowe pokazy filmu ?Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy? są dostępne w kasach kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej Multikina dostępnej dla telefonów w systemie iOS, Windows Phone oraz Android. Pierwsze seanse odbędą się w nocy z 17 na 18 grudnia br., a widzowie Multikina kupujący bilet na ten film otrzymają plakat w formacie B1. Zakup jednego biletu uprawnia do odbioru jednego plakatu.

Oczywiście w sieci Multikino z okazji premiery ?Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy? nie zabraknie również atrakcji dla fanów Star Wars. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz