Gwiazdy „Władcy Pierścieni” i „Pearl Harbor” w polskim zwiastunie „Czy naprawdę wierzysz?”

18 września do polskich kin trafi ?Czy naprawdę wierzysz?? ? nowy film twórców hitu ?Bóg nie umarł?. W doborowej obsadzie zobaczymy m.in. gwiazdy ?Władcy Pierścieni?, ?Pearl Harbor?, ?Taksówkarza? i ?Batman v Superman: Świt sprawiedliwości? w reżyserii Zacka Snydera (?300?, ?Człowiek ze stali?). Prezentujemy oficjalny polski zwiastun filmu ?Czy naprawdę wierzysz??.

?Czy naprawdę wierzysz?? to kolejny film twórców cieszącego się dużą popularnością ?Bóg nie umarł?. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd. Wśród nich znaleźli się m.in.: Sean Astin znany z roli Sama Gamgee w trylogii ?Władca Pierścieni? oraz udziału w ?Goonies? Stevena Spielberga, Ted McGinley (?Pearl Harbor?), Cybill Shepard pamiętana z kultowego ?Taksówkarza? w reżyserii Martina Scorsese czy serialu ?Na wariackich papierach?, gdzie partnerował jej Bruce Willis, laureatka Oscara i Złotego Globu za kreację w filmie Woody?ego Allena ?Jej wysokość Afrodyta? ? Mira Sorvino, Delroy Lindo (?Malcolm X?, ?Dorwać małego?, ?60 sekund?), Alexa PanaVega (?Nieuchwytny?, ?Mali agenci?, ?Maczeta zabija?) i Joseph Julian Soria (?Dexter?, ?Synowie Anarchii?). Nie zabraknie również wschodzących gwiazd Hollywood. W ?Czy naprawdę wierzysz?? zobaczymy bowiem Liama Matthewsa, którego wkrótce będzie można oglądać w superprodukcji ?Batman v Superman: Świt sprawiedliwości? Zacka Snydera oraz Makenzie Moss, która pojawi się u boku Michaela Fassbendera w ekranizacji biografii słynnego założyciela firmy Apple pt.: ?Steve Jobs?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=waj2CoM3tT4[/youtube]

- Praca z takimi aktorami to spełnienie marzeń - komentuje reżyser Jonathan M. Gunn. - Zawsze jestem bardzo otwarty na to, co do postaci wnoszą sami aktorzy. Gdy kręci się z tak utalentowaną obsadą, reżyseria staje się prawdziwą przyjemnością.

?Czy naprawdę wierzysz?? w kinach od 18 września

Matthew nie może się otrząsnąć z wrażenia, jakie wywarło na nim spotkanie z odważnym ulicznym kaznodzieją. Kiedy wreszcie zrozumiał, jak ma wyglądać jego życie, zaczynają się dziać prawdziwe cuda, o których wcześniej nie marzył. W trudnych sytuacjach wzywa mocy Bożej, a ta dotyka nie tylko jego, lecz także ludzi, którzy pojawiają się na jego drodze: bezdomnej dziewczyny w ciąży, zawsze racjonalnego doktora czy mężczyznę umierającego na szpitalnej izbie przyjęć. Wszystkie te historie są częścią planu, którego scenariusz mógł napisać tylko Bóg.

Potęga wiary, siła nadziei, odwaga świadectwa. ?Czy naprawdę wierzysz?? to więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz