Gwiazdy von Triera o ?Nimfomance?. Charlotte Gainsbourg i Shia LaBeouf zdradzają sekrety produkcji.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Charlotte Gainsbourg, która w ostatnich latach stała się ulubioną aktorką Larsa von Triera oraz Shią LaBeoufem, wschodzącą gwiazdą kina, znanym z takich przebojów jak ?Transformers?, czy ?Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki?.

Oboje opowiadają o tym, jakie były ich reakcje, gdy twórca ?Antychrysta? zaproponował im udział w swoim nowym projekcie, co czuli po lekturze scenariusza, jak przebiegała praca na planie i co zbliżyło ich do von Triera. Charlotte zdradza charakter swojej relacji z Larsem, a Shia ujawnia jak dostał tę rolę i spełnił swoje marzenie. Mówią także o postaciach, w które się wcielili i swoim stosunku do nich.

Charlotte Gainsbourg:

Shia LaBeouf:

?Nimfomanka? jest inteligentną i prowokacyjną opowieścią o kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i erotycznego spełnienia. Oprócz Gainsbourg i LaBeoufa w filmie występują takie gwiazdy jak Uma Thurman (?Kill Bill?), Jamie Bell (?Billy Elliott?, ?Tintin?), czy Willem Dafoe (?Antychryst?). ?Nimfomanka? zawiera jedne z najodważniejszych scen i kreacji aktorskich w dziejach kina.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz