Gwiazdy serialu HBO „Pakt” na przedpremierowym pokazie!

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się premiera nowego polskiego serialu HBO ?Pakt?. W miniony wtorek, 3 listopada w Warszawie odbył się przedpremierowy pokaz produkcji, w którym udział wzięli twórcy i aktorzy serialu. Pokaz był częścią międzynarodowej konferencji poświęconej dziennikarstwu śledczemu.

Na przedpremierowym pokazie serialu ?Pakt? pojawili się Marcin Dorociński, Magdalena Cielecka, Witold Dębicki, Alicja Dąbrowska, Marcin Perchuć, Marcin Wojciechowski, Andrzej Deskur, reżyser Marek Lechki oraz producenci - Anna Nagler (HBO) oraz Anna Kępińska (Telemark), i Maciej Kubicki (Telemark). Serial opowiada historię dziennikarza śledczego, Piotra Grodeckiego (Marcin Dorociński), który wpada na trop dużej afery finansowej.

Pokaz zamykał międzynarodową konferencję o dziennikarstwie śledczym, w której udział wzięli dziennikarze z różnych krajów: Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Słowacji i Polski. Rozmawiano o tym, jak wykonywany zawód wpłynął na ich życie, czego się przez lata nauczyli i co musieli poświęcić, aby pokazać prawdę o wydarzeniach, które chciano ukryć. Organizatorami konferencji byli HBO Polska i Gazeta Wyborcza.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz