Gwiazdy Red Bulla w „Point Break – na fali”

Zrealizowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Tętniący adrenaliną thriller ukazujący świat sportów ekstremalnych w ich najbardziej ryzykownych odsłonach.

W 1991 roku na ekrany kin wchodzi Na fali z Keanu Reevesem i Patrickiem Swayze?im. Historia grupy gangsterów napadających na banki w Los Angeles szybko zyskuje miano filmu kultowego, a aktorów wcielających się w głównych bohaterów wynosi na szczyt popularności. A wszystko to ze wspaniałymi surferskimi popisami w tle.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=5IEbrHIbGJc[/youtube]

Dokładnie dwadzieścia cztery lata później historia powraca. Tym razem w nowej odsłonie. Johnny Utah (Luke Bracey) były gwiazdor sportów ekstremalnych pracuje jako agent FBI. Musi odnaleźć grupę sprawców zuchwałych napadów, na których czele stoi Bohdi (Édgar Ramírez). Zadanie niby proste, gdyby nie fakt, że ci ludzie na co dzień lubują się w igraniu ze śmiercią. Nie uznają żadnego prawa, oprócz prawa grawitacji. Johnny musi podjąć wyzwanie i wziąć udział w Wyprawie Ośmiu Wyzwań, która jest Świętym Graalem w świecie sportów ekstremalnych.

Oprócz wciągającej historii, twórcy postawili również na znakomicie zrealizowane sceny z udziałem najlepszych z najlepszych z Red Bull Team.

Sceny przeróżnych kombinacji sportów ekstremalnych kręcone były bardzo często bez dubli.

W filmie swoje ekstremalne popisy zaprezentują m.in:

Ian Walsh

tańczący z falami Ian Walsh surfing in Honolua Bay, Hawaii on 30th March 2011

Chris Sharma

nie wie, co to lęk wysokości

Chris Sharma makes the first ascent of El Bon Combat near Barcelona, Spain, one of the hardest routes on earth

Louie Vito

białe szaleństwo tylko do góry nogami

Louie Vito competes in the Men's Snowboard Super Pipe during Winter X Games 19 at Buttermilk Mountain in Aspen, CO, USA on 22 January 2015.

Mike Swanson i Jhonathan Flórez

Chip i Dale wśród sportowców Portrait of multiple Mike Swanson's that shows every step of his jump from the summit of Independencia peak in La Huasteca, Monterrey, Mexico 2011

Jon DeVore

lubi poskakać z bardzo wysoka

Point Break ? na fali w kinach 8 stycznia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz