Gwiazdy na premierze „Ukrytej gry” – galeria zdjęć

już w najbliższy piątek, 8 listopada, w kinach pojawi się długo wyczekiwany film „Ukryta gra”, najnowsza produkcja Watchout Studio („Bogowie”, „Sztuka kochania”), w reżyserii Łukasza Kośmickiego. W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu, w której oprócz zaproszonych gości udział wzięły międzynarodowe i polskie gwiazdy filmu: Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek, James Bloor. Prezentujemy galerię zdjęć z wydarzenia.

Gosia Baczyńska, jedna z najbardziej cenionych polskich projektantek, przygotowała kreację dla Lotte Verbeek, gwiazdy filmu „Ukryta gra”. Aktorka zaprezentowała się w olśniewającej sukni podczas uroczystej premiery filmu. Współpraca gwiazdy z projektantką rozpoczęła się już podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

„Ukryta gra” – jeden ruch może zmienić historię
Bill Pullman wciela się w rolę Joshuy Mansky’ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny.  
Kto jest kim w grze o wszystko? 
Obok Billa Pullmana w filmie występuje Robert Więckiewicz („Pod mocnym aniołem”, „W ciemności”) w roli dyrektora Pałacu Kultury i Nauki. Ponadto w obsadzie znajdują się Lotte Verbeek („Nic osobistego”, „Outlander”), James Bloor („Dunkierka”), Aleksiej Sieriebriakow („Lewiatan”, „Ładunek 200”) i Corey Johnson („Kapitan Phillips”, „Ultimatum Bourne’a”). 

Fot. Adrian Chmielewski, Watchout Studio

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz