Gwiazdy na Czerwonym Dywanie w AXN

Polscy aktorzy w serialu Przekraczając granice, finał CSI:Cyber oraz hity filmowe w ramach weekendowego pasma Czerwony Dywan w grudniu w AXN

W grudniu na kanale AXN nie zabraknie trzymających w napięciu tajemniczych historii, kryminalnych zagadek oraz najlepszego kina w gwiazdorskiej obsadzie. Już 4 grudnia w AXN pojawi się 10. odcinek trzeciego sezonu Przekraczając granice, którego akcja przeniesie się do Lubina, a w obsadzie zobaczymy znanych polskich aktorów: Adama Fidusiewicza, Krzysztofa Janczara oraz Bartłomieja Kasprzykowskiego. Na miłośników najlepszego światowego kina czeka nowe pasmo filmowe - AXN. Czerwony dywan, a w nim takie hity, jak Django, Terminator: Ocalenie, Drive czy Hankcock.

Akcja 10 odcinka Przekraczając granice rozgrywa się w Polsce. Na wieść o wybuchu bomby podczas meczu polskiej drużyny piłkarskiej, Legii Lubin, elitarna jednostka policji tropiąca międzynarodowe przestępstwa na terenie Europy (ICC), przybywa nad Wisłę w celu przeprowadzenia śledztwa. W ?polskim? odcinku Przekraczając granice wystąpią: Adam Fidusiewicz jako członek ruchu rasistowskiego, Krzysztof Janczar jako trener piłkarski oraz Bartłomiej Kasprzykowski wcielający się w rolę fanatycznego kibica swojej drużyny. Premiera 10. odcinka trzeciego sezonu serialu Przekraczając granice z polską obsadą w piątek 4 grudnia o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdy piątek o godz. 21.00 w AXN.

Główną bohaterką serialu CSI: Cyber jest charyzmatyczna Avery Ryan (w tej roli zdobywczyni tegorocznego Oskara Patricia Arquette), renomowana psycholog prowadząca prywatną praktykę w Nowym Jorku. Pewnego dnia, w wyniku ataku hakerskiego, poufne dane jej pacjentów zostają wykradzione, a jeden z nich niedługo potem ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Doktor traci zaufanie swoich klientów i jest zmuszona zamknąć swój gabinet. Aby dopaść sprawcę włamania, Avery zatrudnia się w ośrodku FBI w Quantico, gdzie zostaje szefem zespołu do walki z cyberprzestępczością. W ostatnich odcinkach pierwszego sezonu serialu zespół podejmie się walki z kolejnymi hakerami, a Avery będzie miała szansę złapać osobę odpowiedzialną za wykradzenie danych jej pacjentów. Najnowsze odcinki serialu CSI: Cyber w każdy czwartek o godz. 21:00 w AXN.

W grudniu na antenie AXN pojawi się nowe pasmo filmowe AXN. Czerwony dywan. W grudniowe wieczory na widzów będą czekać największe hity kina akcji ostatnich lat. Już 19 grudnia stacja wyemituje produkcję Terminator: Ocalenie - kontynuację opowieści o maszynach które sprzeciwiły się ludzkości. Akcja kolejnej części kultowego filmu rozgrywa się w 2018 roku, gdy dorosły John Connor (Christian Bayle), walczy ze Skynetem i dominacją maszyn nad ludzkością. Obraz był nominowana do wielu prestiżowych nagród między innymi za charakteryzacje i dźwięk, a na całym świecie przyniósł wielomilionowe zyski. 26 grudnia, w drugi dzień świąt, widzowie AXN będą mogli poczuć chwile grozy z filmem 2012 ? katastroficzną wizją świata, niszczonego przez szalejące kataklizmy. Produkcja twórców Dnia Niepodległości zaskakuje fantastycznymi efektami specjalnymi i akcją, która trzyma w napięciu do ostatnich minut. Zaraz po nim Django Quentina Tarantino - czarna komedia, utrzymana w klimacie westernu. Film opowiada historię łowcy nagród Schultza (Christoph Waltz) i czarnoskórego niewolnika imieniem Django (Jamie Foxx). Bohaterowie wyruszają w podróż by odbić żonę Django z rąk bezlitosnego Calvina Candie?ego (Leonardo DiCaprio). Wszystko to utrzymane w znanej estetyce Tarantino, stanowi wciągający widza obraz, nagrodzony dwoma Oscarami.

Zapraszamy do obejrzenia spotu AXN. Czerwony dywan:

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"] https://www.youtube.com/watch?v=C4Ab6Gu-prY[/youtube]

Premiera filmu Króliczek 5 grudnia o godz. 19:00 w AXN Premiera filmu Na krawędzi 5 grudnia o godz. 21:00  w AXN Premiera filmu Myśl jak facet 6 grudnia o godz. 18:35 w AXN Premiera filmu Nigdy więcej 6 grudnia o godz. 21:00 w AXN Premiera filmu Życie po życiu 19 grudnia o godz. 22:00 w AXN Premiera filmu Static 20 grudnia o godz. 21:00 w AXN Premiera filmu Drive 21 grudnia o godz. 22:00 w AXN Premiera filmu 2012 26 grudnia o godz. 19:00 w AXN Premiera filmu Django 26 grudnia o godz. 22:00 w AXN Premiera filmu Underworld: Przebudzenie 27 grudnia o godz. 22:00 w AXN Premiera filmu Hancock 31 grudnia o godz. 19:15  w AXN

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz