Gwiazdy Hollywood opowiadają o ?Wielkim Liberace?! video-wywiady

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Michaelem Douglasem, Mattem Damonem i Robem Lowe ? gwiazdami ?Wielkiego Liberace?, prawdziwej historii jednego z najpopularniejszych artystów XX wieku. Popularni i nagradzani aktorzy mówią w nich o tym, co przekonało ich do wzięcia udziału w projekcie, pracy na planie, chemii między nimi i oczywiście o samym Liberace.

Wywiad z Michaelem Douglasem:

Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę polskiego pochodzenia. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

Wywiad z Mattem Damonem:

?Wielki Liberace?, ostatni film w karierze Stevena Soderbergha, zadebiutował w konkursie na festiwalu w Cannes, gdzie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Później otrzymał aż 11 prestiżowych statuetek Emmy w tym za najlepszy film, reżyserię i za najlepszą rolę dla Michaela Douglasa, o którego roli mówi się, że jest najlepszą w jego karierze.

Wywiad z Robem Lowe:

?Wielki Liberace? wejdzie na ekrany polskich kin 29 listopada.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz