Gwiazdy dubbingu „Misiek w Nowym Jorku”

Piotr Gąsowski w futrze, Anna Cieślak jako korpomama i Adam Woronowicz tańczący z lemingami!

Kiedy na biegunie robi się za ciasno, miś i lemingi wychodzą na miasto. A tam czekają na nich gwiazdy polskiego dubbingu animacji ?Misiek w Nowym Jorku?. Wśród nich znaleźli się Anna Cieślak, której głosem przemawiały już Róża z ?Małego Księcia?, księżniczka Anna z ?Krainy Lodu? i Ciri z gry ?Wiedźmin 3: Dziki Gon?. W komediowej hecy w wielkim mieście stanie się korpomamą z licencją na? wychowywanie genialnej córki. Obok niej pierwsze kroki w dubbingu i branży developerskiej stawia Adam Woronowicz, w brawurowej kreacji chciwego pana Greena, któremu marzą się galerie handlowe na biegunie. Ekipę aktorską uzupełnia ktoś, kogo twarz brzmi znajomo, czyli niezawodny Piotr Gąsowski (?Królowa Śniegu 2?). Użyczył głosu aktorowi, który w przebraniu białego misia nie da sobie w futro dmuchać. I gdy trzeba, nie zawaha się wyjechać z pazura. W obsadzie głosowej ?Miśka? usłyszymy też, między innymi, Aleksandrę Kowalicką (?Mały Książę?), Grzegorza Kwietnia (?Kraina Lodu?) i mistrza audiobooków Krzysztofa Gosztyłę (?Czarownica?). Polską wersję językową przygotowało studio PRL (?Mały Książę?, ?Disco Robaczki?), autorem dialogów jest Bartek Fukiet (?Mały Książę?, ?Ups. Arka odpłynęła?, ?Kumba?). Familijna komedia od twórców kultowych hitów ze stacji Cartoon Network zabierze dużych i małych widzów w pełną przygód i śmiechu podróż ? od śniegów Arktyki do centrum Ameryki. Wypełniony gagami ?Misiek w Nowym Jorku? trafi do kin 5 lutego, a jej główny bohater ? niedźwiedź polarny o gołębim sercu ? udowodni ludziom i zwierzakom, że spoko z niego misiek!

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca ? pan Green ? planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku - siedziby pazernego biznesmena ? i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka odważnych i kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!

Polska wersja językowa

Reżyseria: Dariusz Błażejewski (?Mały Książę?, ?Królowa Śniegu 2?, ?Ups! Arka odpłynęła?) Dialogi polskie: Bartek Fukiet (?Mały Książę?, ?Kumba, ?Zambezia?, ?Ups! Arka odpłynęła? ) Obsada: Anna Cieślak, Adam Woronowicz , Piotr Gąsowski , Aleksandra Kowalicka , Krzysztof Gosztyła, Wojtek Machnicki, Maciej Maciejewski

"Misiek w Nowym Jorku? w kinach od 5 lutego 2016

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz