Gwiazda serii Matrix Keanu Reeves w najnowszym horrorze Eli Rotha „Kto tam?”

Już 13 października użytkownicy serwisu Cineman VOD będą mogli obejrzeć film "Kto tam?" wyreżyserowany na podstawie własnego scenariusza przez Eliego Rotha, z Keanu Reevesem w roli głównej. Film udostępniany jest wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Kto tam?" to historia Evana Webera (Keanu Reeves), który przez zbieg okoliczności i zwykłą uprzejmość pakuje się w prawdziwe piekło. Oddany mąż i przykładny ojciec dwojga dzieci zostaje na weekend sam w domu. Zatopiony w pracy Evan słyszy pukanie. Za drzwiami stoją dwie kompletnie przemoczone dziewczyny proszące o pomoc. Mężczyzna w odruchu współczucia wpuszcza je do domu i pozwala się osuszyć. Nie wie, że właśnie popełnił największy błąd w swoim życiu.

Reżyser filmu Eli Roth jest doskonale znany miłośnikom horroru. To właśnie on na podstawie własnego scenariusza wyreżyserował kultowy już "Hostel". Przy horrorze "Grindhouse" współpracował z Robertem Rodriguezem i Quentinem Tarantino. Roth to także świetny aktor, którego kinomani pamiętają choćby z roli sierżanta Donowitza w "Bękartach wojny" czy z głównej roli w horrorze "Klaun" (również dostępnym na Cineman VOD). Główną rolę w filmie zagrał Keanu Reeves i jest to jego druga rola w horrorze, po pamiętnym "Constantine". W role jego filmowych dręczycielek wcielają dwie młodziutkie hollywoodzkie aktorki: Lorenza Izzo i Ana de Armas.

A już niebawem, 20 października, także w ramach oferty Super Premium VOD, Cineman udostępni thriller "Mroczny zakątek" z Charlize Theron w roli głównej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz