Gwiazda ?Pięćdziesiąt twarzy Blacka? nowym chłopakiem Patricii Kazadi!

Jak informują media, Patricia Kazadi spotyka się z hollywoodzkim gwiazdorem! Nowym wybrankiem wokalistki jest Affion Crockett ? amerykański aktor, raper i prowadzący audycji radiowych. Polscy widzowie mogą go pamiętać z ról w obrazach ?Piksele? (2015), ?Miss agent 2: Uzbrojona i urocza? oraz wielkiej zgrywie z kina grozy pod tytułem ?Dom bardzo nawiedzony?. Od 8 kwietnia Crockett znów zagości w kinach, w komedii ?Pięćdziesiąt twarzy Blacka?. W bezkompromisowej parodii przeboju na podstawie bestsellera E.L. James ? filmie, w którym ?seks i humor idą ręka w rękę? ? gra brata głównego bohatera. A przy okazji zaskakuje imponującą? fryzurą.

?Pięćdziesiąt twarzy Blacka? to najnowsza produkcja etatowych rozśmieszaczy Ameryki, czyli Marlona Wayans i Michaela Tiddesa. Tym razem, po wyśmianiu mody na młodzieżowe slashery w serii hitów ?Straszny film?, komicy biorą na cel kolejny hollywoodzki megahit i pytają, co kręciło i podniecało widzów w filmie ?Pięćdziesiąt twarzy Greya?. W obsadzie obok nich samych ? oraz Affiona Crocketta ? zobaczymy plejadę hollywoodzkich piękności, gwiazdy komediowych hitów ?Kac Vegas? i ?Druhny? oraz Jane Seymour, czyli niezapomnianą Doktor Quinn z wielkiego serialowego przeboju!

Bohaterem ?Pięćdziesiąt twarzy Blacka? jest Christian Black ? zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty milioner, który? kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

 

?Pięćdziesiąt twarzy Blacka? w kinach od 8 kwietnia 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz