Gwiazda „High School Musical” elfią agentką w animacji „Ratujmy Mikołaja”

Znawcy kina rozpoznają w niej przemądrzałą prymuskę z ?Donnie Darko?, a miłośnicy seriali zidentyfikują jako piękność z ?Synów Anarchii?. Jednak dla milionów nastolatków Ashley Tisdale na zawsze pozostanie słodką i nieco rozpuszczoną Sharpay Evans z ?High School Musical?. Dziś utalentowana piosenkarka, gwiazda Disneya i koleżanka Miley Cyrus powraca do kin w ponadczasowej komedii gwiazdkowej ?Ratujmy Mikołaja?. Polska wersja rozśpiewanej animacji trafi na ekrany 22 listopada.

Swoją karierę Tisdale zaczęła w wieku trzech lat. Pięć lat później miała na koncie udział w ponad 100 reklamach i pierwszy występ na Broadwayu. Jako dwunastolatka zaśpiewała przed Billem Clintonem w Białym Domu. Dziś cieszy się gwiazdorskim statusem, a jej płyty sprzedają się milionowych nakładach. Dość powiedzieć, że w 2006 roku przeszła do historii jako pierwsza kobieta, która zadebiutowała na Billboard Hot 100 z dwiema piosenkami jednocześnie.

Przez lata piosenkarka pojawiła się na okładkach wielu magazynów, m.in. Seventeen, Cosmopolitan i Shape, była twarzą takich marek jak Toys ?R? Us i T-Mobile, a jej popularność trzykrotnie docenił magazyn Forbes umieszczając Tisdale na liście Celebrity 100 oraz rankingach Najlepiej Zarabiających Nastolatków Hollywood i Najlepiej Zarabiających Osób Poniżej 30 Lat.

Prywatnie Ashley to wielka miłośniczka tańca i ćwiczeń fizycznych. W Los Angeles jest zapisana do tej samej siłowni, w której na co dzień trenują takie sławy jak Ryan Gosling, Bradley Cooper czy Jodie Foster. Poza tym uwielbia zmieniać fryzury i odliczać dni do kolejnych Świąt Bożego Narodzenia, których jest zadeklarowaną fanką. ?Święta kocham nie ze względu na prezenty, ale klimat, oprawę, światła i uczucie ciepła, jakie co roku wypełnia moje serce.?

Mocny wyraz swoim fascynacjom dała w 2006 roku nagrywając dla Warner Bros. Records świątecznego singla ? cover ?Last Christmas? zespołu Wham. Krążek okazał się wielkim przebojem w USA i zapewnił Tisdale stałe miejsce w świątecznej ramówce amerykańskiej telewizji. Za sprawą gwiazdkowej animacji ?Ratujmy Mikołaja? artystka mogła jeszcze mocniej zasmakować atmosfery Świąt. Nie tylko użyczyła głosu rezolutnej elfce Truskawce, najskuteczniejszej i najdzielniejszej agentce wywiadu Mikołaja, ale ku uciesze fanów dała pokaz swojego talentu wokalnego, wykonując na potrzeby filmu urocze piosenki, których współautorem jest inna gwiazda ? Mark Owen, jeden z liderów słynnego, wielokrotnie nagradzanego boysbandu Take That.

Ashley Tisdale w wydaniu świątecznym ?Last Christmas?:

RATUJMY MIKOŁAJA w kinach od 22 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz