Gwiazda „Gry o tron” ratuje „Łowcę czarownic”

Vin Diesel, gwiazda przebojowego cyklu ?Szybcy i wściekli? oraz niezapomniany Riddick, wciela się w postać ostatniego łowcy czarownic. Ciężki bój o przetrwanie ludzkości pomoże stoczyć mu czarownica Chloe - gwiazda ?Gry o tron? Rose Leslie.

Rose Leslie to aktorka, którą większość widzów kojarzy z roli czerwonowłosej Ygritte w serialu ?Gra o tron?.

W 2009 debiutowała w filmie telewizyjnym ?New Town?, za co otrzymała nagrodę New Talent Award w kategorii ?Best Acting Performance? przyznawaną przez szkocki oddział BAFTA. Zaczęła wówczas regularnie występować w teatrze (m.in. w Globe Theatre). W 2010 wcieliła się w rolę pokojówki Gwen w pierwszym sezonie ?Downton Abbey?. Jednak przełomem w jej karierze okazała się rola Ygritte ? aktorka dołączyła do obsady serialu ?Gra o tron? w 2012.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=-6TVK0vUrvY[/youtube]

W ?Grze o tron? Rose była dzikuską zza muru, uwiodła Jona Snowa ? jednego z głównych bohaterów tej megaprodukcji. To dla niej zdecydował się zdradzić Nocną Straż, do której wstępując ślubował życie w celibacie oraz wieczną ochronę przed ludźmi zza muru, a więc również przed Ygritte. W ?Łowcy czarownic? Rose wciela się w postać Chloe ? dream walkerki, która wchodząc do snów nie raz ratuje głównego bohatera Kauldera (wcielającego się w tytułową rolę Vina Diesela). I tym razem połączy bohaterów coś więcej niż misja ratowania świata.

Największe wydarzenie kina fantasy od czasu premiery pierwszego sezonu ?Gry o tron? ? ?Łowca czarownic? w kinach 23 października.

Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich - Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności.

Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial ? potężna, zbuntowana czarownica śniąca o panowaniu zła.

"Łowca czarownic" W kinach od 23 października

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz