Gwiazda ?Downton Abbey? w walce z terrorystami

Kariera Michelle Dockery rozwijała się już bardzo dynamicznie zanim aktorka wsiadła na pokład feralnego lotu z Nowego Jorku do Londynu w wyreżyserowanym przez Jaume Collet-Serrę thrillerze ?Non-Stop?.

Jej występ w roli Lady Mary Crawley w znakomicie ocenianym brytyjskim serialu telewizyjnym ?Downton Abbey? przyniósł jej międzynarodowy rozgłos, a także szereg intratnych propozycji pracy po obu stronach Atlantyku. ?Kiedy dostałam scenariusz doNon-Stop, od razu wiedziałam, że chce wziąć udział w tym projekcie. To była bardzo ciekawa rola, diametralnie różniąca się od tych, które wcześniej grałam?, mówi aktorka.

Rola Nancy, głównej stewardessy na pokładzie transatlantyckiego rejsu, stanowi ogromną odmianę od postaci, która uczyniła aktorkę sławną. ?Choćby sam fakt, że ona pochodzi z północnej Anglii, więc mogłam zagrać ją z miękkim akcentem Yorkshire?, wyjaśnia Dockery.

Ponadto aktorka dostała sposobność, by zagrać w scenach akcji, w których wspomaga przebywającego na pokładzie agenta Billa Marksa w jego działaniach mających na celu powstrzymanie katastrofy na wysokości 13.000 metrów.

?Non-Stop? - premiera: 28 lutego 2014


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz