Groza rosyjskiej inwazji, widziana oczami dziecka! Polski zwiastun filmu ?Rozdzieleni?.

27 marca ? pod tytułem ?Rozdzieleni? ? do polskich kin trafi film ?The Search?, nowe dzieło Michela Hazanaviciusa ? autora głośnego i obsypanego Oscarami ?Artysty?. W rolach głównych Bérénice Bejo ? zdobywczyni nagrody dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Cannes (?Przeszłość?) oraz Annette Bening ? dwukrotna laureatka Złotego Globu (?Wszystko w porządku? i ?Julia?). Film ?Rozdzieleni? był nominowany do Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes. Muzykę do obrazu skomponował Selim Azzazi ? twórca ścieżki dźwiękowej do ?Aleksandra? Olivera Stone?a.

W wyniku rosyjskiej inwazji na Czeczenię 9-letni Hadji traci rodziców. Osierocony, wspólnie ze swoim malutkim bratem, ucieka z rodzinnych stron i dołącza do tłumu uchodźców. W trakcie tułaczki Hadji poznaje Carole (Bérénice Bejo) ? pracownicę komisji praw człowieka w Unii Europejskiej. Z jej pomocą chłopiec powoli otrząsa się z wojennych doświadczeń i wraca do normalnego życia. Nie wie, że poszukuje go starsza siostra, której cudem udało się ocaleć z rzezi.

?Genialny? - THE GUARDIAN ?Poruszający i świetnie nakręcony? - VARIETY ?Nakręcony jak FULL METAL JACKET? - THE HOLLYWOOD REPORTER

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=ASGHIntx6Ok[/youtube]

ROZDZIELENI w kinach od 27 marca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz