Grochowska,Rosati i Buzek uwodzą u Zanussiego!

 

Już 5 grudnia na ekrany polskich kin trafi najnowszy film Krzysztofa Zanussiego pt.: ?Obce ciało?. W tej międzynarodowej koprodukcji zobaczymy plejadę polskich gwiazd, w tym: Agatę Buzek, Agnieszkę Grochowską, Weronikę Rosati, Janusza Chabiora, Jacka Poniedziałka i wielu innych. Prezentujemy oficjalny zestaw zdjęć z filmu.

Wielokrotnie nagradzany, wybitny polski reżyser Krzysztof Zanussi powraca do kin w wielkim stylu. Jego nowy film, zatytułowany ?Obce ciało?, premierę światową miał na renomowanym festiwalu w Toronto. ?Obce ciało? to międzynarodowa koprodukcja z gwiazdorską obsadą, której akcja dzieje się aż w trzech krajach.  Obok Agaty Buzek, Agnieszki Grochowskiej i Weroniki Rosati zobaczymy również Janusza Chabiora, Jacka Poniedziałka, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Piękne polskie aktorki będą się ubiegać o względy przystojnego Włocha ? Riccardo Leonellego, którego Krzysztof Zanussi zaprosił do udziału w swoim filmie. Warto wspomnieć, że ścieżkę dźwiękową do ?Obcego ciała? skomponował Wojciech Kilar. To ostatni obraz z muzyką wybitnego kompozytora, który zmarł w grudniu 2013 roku.

Zachodni dziennikarze, którzy mieli już okazję obejrzeć ?Obce ciało?, zwracali szczególną uwagę na kreacje aktorskie, zwłaszcza na rolę Agnieszki Grochowskiej, której wygląd i grę porównywano do osiągnięć Juliette Binoche czy Evy Green.

?Obce ciało? w kinach od 5 grudnia

?Absolutnie zapadający w pamięć, głównie dzięki doskonałym kreacjom aktorskim? - POST MAGAZINE

?Zaskakujący? - Woman USA

?Grochowska wygląda i gra niczym połączenie Juliette Binoche i Evy Green? - A.V. Club

?Intrygująca i tajemnicza historia miłosna? - Toronto Film Scene

?Prowokujący? - Hollywood Reporter

Międzynarodowa koprodukcja w reżyserii Krzysztofa Zanussiego w gwiazdorskiej obsadzie. Agacie Buzek, Agnieszce Grochowskiej i Weronice Rosati na ekranie partneruje niezwykle przystojny Włoch ? Riccardo Leonelli. W pozostałych rolach zobaczymy Janusza Chabiora, Jacka Poniedziałka, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego oraz Stanisławę Celińską. ?Obce ciało? to ostatni film, do którego muzykę napisał wybitny kompozytor ? zmarły w grudniu 2013 roku Wojciech Kilar.

Angelo (Riccardo Leonelli) i Kasia (Agata Buzek) poznają się w skąpanych słońcem Włoszech i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich związek zostaje jednak gwałtownie przerwany decyzją dziewczyny o wstąpieniu do klasztoru i jej wyjazdem do Polski. Angelo rusza za ukochaną, aby nakłonić ją do zmiany zdania. Zatrudnia się w międzynarodowej korporacji, a jego zwierzchnikiem zostaje bezwzględna i cyniczna szefowa ? Kris (Agnieszka Grochowska w zupełnie nowym, zaskakującym aktorskim wcieleniu). Wspierana przez gotową na wszystko asystentkę Mirę (Weronika Rosati), kobieta będzie próbowała zmusić podwładnego do złamania wszystkich zasad, którym zawsze był wierny.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz