Grochowska z pejczem nad Buzek w habicie!

Pojawił się oficjalny polski  plakat nowego filmu wybitnego polskiego reżysera ? Krzysztofa Zanussiego. W rolach głównych zobaczymy Agatę Buzek, Agnieszkę Grochowską, Weronikę Rosati oraz włoskiego aktora ? Riccardo Leonellego. ?Obce ciało? to międzynarodowa koprodukcja wyreżyserowana przez polskiego twórcę. Film ten miał już swoje pokazy na takich wydarzeniach filmowych jak festiwale w Toronto, Chicago, Kijowie (nagrody dla najlepszego filmu i za najlepszą muzykę), Mumbaju, Rzymie, S?o Paulo i w Warszawie. ?Obce ciało? czekają jeszcze projekcje m.in. w: Bułgarii, Indiach, Estonii, Niemczech czy Australii, walczy też o Nagrodę Główną - Złotą Żabę - trwającego właśnie w Bydgoszczy festiwalu Camerimage.

?Obce ciało? w kinach od 5 grudnia

?Absolutnie zapadający w pamięć, głównie dzięki doskonałym kreacjom aktorskim? - POST MAGAZINE

?Zaskakujący? - Woman USA

?Grochowska wygląda i gra niczym połączenie Juliette Binoche i Evy Green? - A.V. Club

?Intrygująca i tajemnicza historia miłosna? - Toronto Film Scene

?Prowokujący? - Hollywood Reporter

Międzynarodowa koprodukcja w reżyserii Krzysztofa Zanussiego w gwiazdorskiej obsadzie. Agacie Buzek, Agnieszce Grochowskiej i Weronice Rosati na ekranie partneruje niezwykle przystojny Włoch ? Riccardo Leonelli. W pozostałych rolach zobaczymy Janusza Chabiora, Jacka Poniedziałka, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego oraz Stanisławę Celińską. ?Obce ciało? to ostatni film, do którego muzykę napisał wybitny kompozytor Wojciech Kilar  ? zmarły w grudniu 2013 roku.

Angelo (Riccardo Leonelli) i Kasia (Agata Buzek) poznają się we Włoszech i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich związek zostaje jednak gwałtownie przerwany decyzją dziewczyny o wstąpieniu do klasztoru i jej wyjazdem do Polski. Angelo rusza za ukochaną, aby nakłonić ją do zmiany zdania. Zatrudnia się w międzynarodowej korporacji, a jego zwierzchnikiem zostaje bezwzględna i cyniczna szefowa ? Kris (Agnieszka Grochowska w zupełnie nowym, zaskakującym aktorskim wcieleniu). Wspierana przez gotową na wszystko asystentkę Mirę (Weronika Rosati), kobieta będzie próbowała zmusić podwładnego do złamania wszystkich zasad, którym zawsze był wierny.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz