Grochowska nakłania Rosati do prostytucji!

Od dzisiaj w kinach widzowie mogą obejrzeć ?Obce ciało? - najnowszą produkcję Krzysztofa Zanussiego. W rolach głównych wystąpiły: Agnieszka Grochowska, Agata Buzek oraz Weronika Rosati. Prezentujemy wypowiedzi twórców na temat filmu i występujących w nim postaci.

Film Krzysztofa Zanussiego pt.: ?Obce ciało? oferuje wnikliwe spojrzenie uznanego reżysera na moralne dylematy współczesnego świata. Z jednej strony zobaczymy w nim wierną wartościom i prawdzie postać graną przez Agatę Buzek, z drugiej żądne pieniędzy i przyziemnych przyjemności kobiety korporacji (Agnieszka Grochowska i Weronika Rosati). Dla zepsutych współczesnymi realiami bohaterek nie istnieje granica między dobrem a złem. Odmowa zdobycia poprzez łóżko ważnych dla firmy informacji zostaje skwitowana przez postać, w którą wcieliła się Agnieszka Grochowska pustym śmiechem i słowami: ?mamy XXI wiek!?.

?Gram postać, która stoi po stronie zepsucia współczesnego świata, po stronie młodych ludzi, którzy są kompletnie opętani chorą ambicją i, nawet nie dążeniem do sukcesu, ile wzbogaceniem się.? ? o swojej bohaterce mówi Weronika Rosati.

Postać grana przez Agnieszkę Grochowską ?jest szefową korporacji, osobą niezwykle niemiłą. Mam nadzieję, że będziemy potrafili zrozumieć dlaczego ona taka jest. W jakimś sensie jest osobą samotną, która ma bardzo dużo pustki w sobie. Próbuje ją zapełniać poczuciem władzy i manipulowaniem innymi ludźmi? ? wyjaśnia aktorka.

??Obce ciało? opowiada o kontrastach i poszukiwaniu wspólnych części w zbiorach, które się nie do końca stykają.? ? opowiada Agata Buzek ? ?Ten film jest dla mnie o tym, że większość z nas ma w sobie takie dwa światy, dwie potrzeby które nie zawsze idą w parze?

?To jest film o dylematach jakie mają ludzie wrażliwi, z wyobraźnią. Te osoby zderzają się z wielką korporacja, z cynizmem walczących o pieniądze i o władzę. Między tymi światami zaczyna iskrzyć, ale nie mogą się spotkać. To jest film o tym, że poszukiwanie nigdy nie prowadzi do pewności.? ? podsumowuje reżyser ?Obcego ciała?, Krzysztof Zanussi.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Pcqq3jlQStM[/youtube]

?Obce ciało? od dzisiaj w kinach

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz