„Grand Budapest Hotel” – pokazy przedpremierowe tylko w Kinie Atlantic

Kino Atlantic zaprasza na pokazy przedpremierowe

 Piątek - niedziela 21/23 marca godz. 18:45

Grand Budapest Hotel

Przyjdź do Kina Atlantic i zobacz jako pierwszy najnowszy film Wesa Andersona!

 

Najnowszy film Wesa Andersona, jednego z najoryginalniejszych twórców współczesnego kina, łączącego magię z realizmem reżysera: ?Genialnego klanu?, ?Fantastycznego pana lisa? i ?Moonrise Kingdom. Kochanków z księżyca?.  Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.

Fenomenalna obsada aktorska: nominowany do Oscara Ralph Fiennes (?Lista Schindlera?), nagrodzony Oscarem F. Murray Abraham (?Amadeusz?), Mathieu Amalric (?Wenus w futrze?), nagrodzony Oscarem Adrien Brody (?Pianista?), nominowany do Oscara Willem Dafoe (?Pianista?), Jeff Goldblum (?Jurassic Park?), nominowany do Oscara Jude Law (?Sherlock Holmes?), nominowany do Oscara Bill Murray (?Między słowami?), nominowany do Oscara Edward Norton (?Podziemny krąg?), nominowana do Oscara Saoirse Ronan (?Pokuta?), Jason Schwartzman (?Maria Antonina?), nagrodzona Oscarem Tilda Swinton (?Ciekawy przypadek Benjamina Buttona?), nominowany do Oscara Tom Wilkinson (?Goło i wesoło?) i Owen Wilson (?O północy w Paryżu?).

 [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=q4AOzzTRE5o[/youtube]

Ceny biletów:

29zł ? bilet normalny

23zł ? bilet ulgowy (Karta Kinomana, Studenci, Seniorzy)

Zakup oraz rezerwacja biletów na stronie internetowej oraz w kasach Kina Atlantic!

Przed piątkowym seansem zapraszamy na losowanie atrakcyjnych nagród:

- vouchery na tor kartingowy Grand Prix

- zaproszenia do Room SPA

- soundtracki do filmu Grand Budapest Hotel od Universal Music

O Grand Prix:

"Klimatyzowany Tor Grand Prix jest jednym z najlepiej wyposażonych w kategorii zamkniętych w Polsce - zainstalowane urządzenia stosowane są na najlepszych torach kartingowych na świecie. Profesjonalny sprzęt, zaplecze techniczne, oświetlenie, system pomiaru czasu SMS Timing ? to wszystko sprawia, że  w Grand Prix poczujesz się jak profesjonalny zawodnik, bez względu na to czy masz cztery czy ponad siedemdziesiąt lat, czy jeździsz pierwszy raz w życiu, czy też masz już doświadczenie.

Blue City, poziom +3, zapraszamy!

www.grandprix.com.pl, al. Jerozolimskie 179

O Room SPA:

Room Spa to miejsce stworzone przez dwie piękne i silne kobiety z myślą o potrzebach współczesnych Pań i Panów. Mamy świadomość, że życie w ciągłym biegu nie pozostawia wiele miejsca na to, by zatroszczyć się o siebie. Z tego względu zaaranżowałyśmy przestrzeń, która pozwoli odetchnąć w pędzie codzienności.

Room Spa utrzymane jest w jasnej kolorystyce, budującej przytulny i kojący klimat. Poczujesz się tu intymnie i swobodnie, a my postaramy się sprawić, by spędzone chwile były wyjątkowe.

Bo jesteśmy dla Was...

Iza i Monika  www.roomspa.pl, ul. Żurawia 2/17, tel. 730 014 800

Soundtrack do filmu Grand Budapest Hotel:

Ścieżka dźwiękowa do nowego filmu Wesa Andersona. Każdy kolejny film reżysera jest wielkim wydarzeniem w świecie kina. Jak zwykle Wes Anderson zrealizował swoje dzieło z dbałością o każdy detal, od obsady aktorskiej poprzez niesamowitą scenografię i kostiumy, aż po wykorzystaną w filmie muzykę. Autorem ścieżki dźwiękowej ?The Grand Budapest Hotel? jest utytułowany francuski kompozytor Alexandre Desplat.

Film, który wchodzi na ekrany kin 28 marca opowiada historię Gustave?a H ? legendarnego konsjerża w hotelu Europejskim. Akcja rozgrywa się 100 lat temu w fikcyjnym państwie nieco przypominającym Czechy, Polskę, Węgry, a także Rosję i Niemcy. W postać Gustave?a H wcielił się Ralph Fiennes, obok którego na ekranie pojawiają się ulubieni przez Andersona aktorzy ? m.in. Edward Norton, Adrien Brody, Tilda Swinton, Bill Murray, Harvey Keitel, Owen Wilson i wielu innych.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz