„Gracze” – nowy serial HBO z Dwaynem Johnsonem od 22 czerwca

Gracze (Ballers) to nowy komediowy serial HBO opowiadający o losach byłych i obecnych gwiazd amerykańskiego futbolu. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore (Dwayne Johnson), który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako menedżer młodszych graczy. Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 22 czerwca w HBO. Serial będzie również dostępny w HBO GO.

Akcja serialu Gracze toczy się w słonecznym Miami. Spencer jest emerytowanym zawodnikiem futbolu amerykańskiego, który chce spróbować swoich sił jako menedżer innych sportowców. Grono jego najbliższych przyjaciół to: Ricky ? zdolny, ale wybuchowy skrzydłowy, który jest w równym stopniu znany z błyskotliwych występów na boisku, jak i ekscesów poza nim, Charles - emerytowany liniowy, który ma problemy z przystosowaniem się do realiów normalnego, niesportowego życia oraz Vernon - młody, świetnie zapowiadający się zawodnik, który obiecał sobie, że nigdy nie zapomni, skąd pochodzi. Wokół Spencera i jego kumpli kręci się mnóstwo różnych ludzi, co powoduje, że Spencer pakuje się w finansowe tarapaty. Wszyscy bohaterowie na boisku zachowują się jak zawodowcy, ale poza murawą czują się bardzo zagubieni.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=LIqbNHhgTwY[/youtube]

Serial Gracze składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcą i producentem wykonawczym jest Steve Levinson (seriale HBO Ekipa, Zakazane imperium i In Treatment). W rolach głównych występują: Dwayne Johnson (San Andreas, Szybcy i wściekli 7) jako Spencer Strasmore, John David Washington jako Ricky Jerret, Omar Miller (CSI - Kryminalne zagadki Miami) jako Charles Greane oraz Donovan Carter jako Vernon Littlefield. W pozostałych rolach występują Troy Garity (Barbershop), Rob Corddry (Jutro będzie futro), London Brown (American Hustle) i Jazmyn Simon.

Premierowe odcinki serialu Gracze będzie można oglądać od 22 czerwca w poniedziałki o godz. 4.00 i 23.00 w HBO. Tego dnia ruszają także w HBO drugi sezon serialu Detektyw (True Detective) oraz nowa produkcja HBO Świat w opałach (The Brink). Wszystkie produkcje będą również od 22 czerwca dostępne w HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz