„Grace Księżna Monako” w majowym Kinie Kobiet w sieci kin Helios!

Miłość czy kariera? Ten dylemat, tak powszechny w świecie kobiet, nie od dziś towarzyszy płci pięknej. W majowym Kinie Kobiet możecie zobaczyć historię jednej z najodważniejszych i najsilniejszych kobiet wszech czasów, która bez wahania postawiła na miłość.

?Grace Księżna Monako? to opowieść o Grace Kelly ? skromnej dziewczynie z Filadelfii, która miała okazję przekonać się jak przewrotne bywa życie. Gdy wydawało się, że zdobyła już wszystko ? sławę, pieniądze, nagrodę Oscara ? poznała miłość swojego życia. Postanawia dać ponieść się uczuciu i zacząć wszystko od nowa w maleńkim księstwie Monako. Jako żona Księcia musi zaadaptować się do rzeczywistości, która jest jej całkowicie obca? Jak spełni się w nowej roli ówcześnie największa gwiazda Hollywood?

Kino Kobiet to miła okazja aby złapać chwilę wytchnienia w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki. Spotkania dla Pań w kinach Helios cieszą się ogromną popularnością. Dzieje się tak zapewne dlatego, że są zawsze są przygotowane z dużym rozmachem, a wszyscy zgromadzeni wyjątkowo dbają o sympatyczną i lekką atmosferę!

Projekt gromadzi w ramach jednego wieczoru blisko 7 000 kobiet na ?jednym seansie?, co daje największą widownię w kraju! Filmy pokazywane w ramach cyklu to najczęściej premierowe hity z romantyczną, komediową lub wzruszającą historią ? tak jest i tym razem! Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Kina Kobiet, majowe spotkania odbędą się w kinach Helios w całej Polsce w dniach: 26-29 maja 2014.

Zapraszamy do zakupu biletów on-line oraz w kasie wybranego kina ogólnopolskiej sieci Helios. Terminy spotkań oraz informacje na temat filmów prezentowanych w ramach kolejnych odsłon cyklu Kino Kobiet dostępne są na stronie www.helios.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz