Gra w kotka i myszkę na wysokości – Julianne Moore tajemniczą pasażerką

Julianne Moore zagra tajemniczą pasażerką w ?Non-Stop?, wyreżyserowanym przez Jaume Collet-Serrę thrillerze o morderstwie w trakcie transatlantyckiej podróży samolotem.

W ?Non-Stop? po raz kolejny wystąpili razem na ekranie Julianne Moore i Liam Neeson, którzy wcześniej zagrali małżeństwo w filmie ?Chloe? z 2005 roku. ?Tym razem jesteśmy nieznanymi sobie ludźmi, których los posadził obok siebie w samolocie?, opowiada aktorka.

Bohaterka Julianne Moore to tajemnicza kobieta. ?Jen Summers to archetypiczna kobieta pracy, doświadczona podróżniczka, którą można znaleźć w klasie biznesowej każdego lotu?, opowiada aktorka. ?Ale nawet jeśli cały czas rozmawia tylko i wyłącznie o pracy, nigdy do końca nie wiadomo, czym się zajmuje. Albo idąc dalej tym tropem, kim tak naprawdę jest?.

Wydarzenia filmu ?Non-Stop? mają miejsce na pokładzie wypakowanego po brzegi samolotu, międzynarodowego rejsu z Nowego Jorku do Londynu. Wśród pasażerów znajduje się Bill Marks (wciela się w niego Liam Neeson), podróżujący incognito agent rządowy, którego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa na pokładzie w razie mało prawdopodobnego pojawienia się terrorystów lub porywaczy.

Marks wchodzi na pokład spodziewając się, że będzie to dla niego ?kolejny dzień w biurze?. Jednakże w trakcie lotu zaczyna otrzymywać na komórkę wiadomości z groźbami ? wysyłane najwyraźniej przez osobę znajdującą się w samolocie ? ostrzegającymi go, że co 20 minut będzie ginął jeden z pasażerów, dopóki na podane konto nie zostanie przelane 150 milionów dolarów.

Rozpoczyna się rozgrywana na wysokości ponad 13 tysięcy metrów szarpiąca nerwy gra w kotka i myszkę, a walczący z nieubłaganie płynącym czasem Marks musi zrobić wszystko, co w jego mocy, ażeby powstrzymać śmiercionośnego szantażystę.

?Non-stop? -  premiera 28 lutego 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz