Gosling i Crowe jako „Nice Guys. Równi goście”

Pełna akcji komedia na miarę fenomenu ?Zabójczej broni?, o dwóch facetach, których dzieli wszystko oprócz sprawy zaginionej dziewczyny, w którą zostają wplątani.

Nagrodzony Oscarem (?Gladiator?) Russell Crowe oraz nominowany do Oscara (?Szkolny chwyt?) Ryan Gosling w najnowszym filmie twórcy ?Zabójczej broni? oraz ?Iron Mana III?.

Film napisany i zrealizowany z myślą o tej wyjątkowej parze aktorów, których komediowe talenty zostaną wreszcie w pełni ujawnione.

Produkcja Joela Silvera, mającego na koncie takie hity jak wszystkie części ?MATRIXA?, ?ZABÓJCZEJ BRONI? czy ?SHERLOCKA HOLMESA?.

"Nice Guys. Równi goście" PREMIERA: 20 MAJA 2016

Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz