„Gorący temat” już w kinach!

Już dziś na ekrany kin wchodzi oparta na faktach opowieść o skandalu, który był jednym z najważniejszych wydarzeń dających początek ruchowi #METOO.

Gorący temat” z Nicole Kidman oraz nominowanymi do Oscara - Charlize Theron i Margot Robbie w rolach głównych.

Film otrzymał również nominację do Oscara w kategorii charakteryzacja.

Nagrodzony Oscarem® scenarzysta filmu „The Big Short” powra­ca z kolejną prawdziwą i szokującą historią.

Trzy wielkie gwiazdy w rolach molestowanych kobiet, które ryzykując wszystkim podejmują wspólną walkę o swoje prawa i godność w starciu z medialną potęgą Fox News.

Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa. W przypadku kobiet pracujących w stacji, słowo „za­dowolić” ma bardzo dosłowne znaczenie. Zaczyna się od niewybrednych żartów, aluzji, a kończy na erotycznych propozycjach nie do odrzucenia. Ten stan rzeczy trwa przez lata, a dziennikarki stacji przechodzą koszmar. Odmowa obcowania z Ailesem grozi nie tylko zastopowaniem kariery, ale wyrzuceniem z pracy i wilczym biletem na rynku. Trzy kobiety bę­dące na różnych szczeblach medialnej drabiny znajdują w sobie siłę, by wreszcie powiedzieć DOŚĆ. Jednak Ailes nie zamierza się poddać bez walki. Dysponuje wielką władzą, fortuną i kontaktami na politycznych szczytach. Nikt jeszcze się nie spodziewa, że ta konfrontacja zadecyduje o losie milionów kobiet na całym świecie.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz