„Gorący pościg”, czyli trochę uzbrojone i w sumie niebezpieczne – premierowy polski plakat!

Główny pomysł scenariuszowy komedii ?Gorący pościg? (na ekranach od 15 maja) oparto na klasycznym schemacie ?buddy movies? ? filmów o niedobranych parach ludzi, których zetknęły ze sobą niecodzienne okoliczności i którzy zmuszeni są do współpracy. Zanim ich wzajemna niechęć, wynikająca ze zderzenia całkowicie odmiennych temperamentów i charakterów, przerodzi się w szacunek, a nawet przyjaźń, dochodzi do licznych komediowych spięć. Oczywiście, by film odniósł sukces, niezbędna jest chemia pomiędzy gwiazdami grającymi główne role. A tej w ?Gorącym pościgu? nie brakuje! Laureatka Oscara Reese Witherspoon (?Spacer po linie?, ?Legalna blondynka?), nie obawia się charakterystyczności, a kiedy trzeba ? także aktorskiej szarży. Z kolei od latynoskiej piękności Sofii Vergary (?Casanova po przejściach?) trudno oderwać oczy. Aktorka przez  lata budowała karierę w Hollywood i choć dziś słynie nie tylko z urody, to atrakcyjny wygląd bywał czasem przeszkodą w realizacji zawodowych planów.

Na planie ?Gorącego pościgu? obie panie doskonale się bawiły. ? Czasem trzeba było zatrzymywać kamerę, bo miałyśmy z Sofią napady śmiechu ? zdradziła Witherspoon magazynowi ?People?. I dodała: ? Dosłownie wszyscy gapili się na Sofię, faceci niemal wywracali się z wrażenia, a kobiety gubiły torebki. W filmie mamy sekwencje jak z reklamówek. Zobaczycie jej rozwiane włosy w zwolnionym tempie. To jest dopiero widok!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=BK5MTH2Dx7E[/youtube]

Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jego totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale jego zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy niedobrany tandem dotrze przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego ? dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką! Komediowy pościg pełen gagów i niespodziewanych zwrotów akcji zostawia w tyle nawet przebojowych ?Millerów?.

?Gorący pościg? w kinach od 15 maja!

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz