Gorące sceny seksu prosto z filmu „Bad Boy”! Najnowszy hit Patryka Vegi w kinach od 21 lutego

Patryk Vega: Polki chcą seksu na ekranie!

Z okazji Walentynek reżyser „Bad boya” prezentuje pikantne sceny z Antonim Królikowskim, Katarzyną Zawadzką i Maciejem Stuhrem.

Seks w filmie „Bad boy”

https://www.facebook.com/PatrykVegaOfficial/videos/331662951056013/

„Bad boy” to nie tylko ciemna strona piłki nożnej i kryminalna intryga, ale przede wszystkim porywająca historia miłosna, w której nic nie jest takie, jakie na początku się wydaje. Patryk Vega zadbał o to, by w filmie znalazły się emocje, które pociągną do kin zarówno męską jak i żeńską widownię: „Bardzo zależało mi na tym, by film porwał również kobiety. Żeby nie było reakcji: Nie pójdę na film o piłce nożnej. Idź sobie z kolegami. Myślę, że się to udało”.

„Stworzyliśmy charyzmatyczne męskie postaci, które są sexy. Tytułowy Bad boy to ktoś, kim chciałby być właściwie każdy facet. Jest nieobliczalny, fascynujący, nieszablonowy, a kobiety lubią taki typ mężczyzn. Równocześnie mamy też fascynującą historię walki dwóch braci, z których jeden jest przestępcą i kibicem, a drugi policjantem. Zaś pomiędzy nimi stoi kobieta, która z jednej strony jest uwikłana w rozgrywkę kryminalną, a z drugiej – w gorące uczucie” – mówi reżyser.

Najnowszy film twórcy „Pitbulla” obfituje także w odważne sceny seksu. „Na podstawie przeprowadzonych badań wiem, jakie filmy panie oglądają w zależności od wieku. Jakie w przerwie obiadowej, jakie wieczorem, a nawet jakie oglądały w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej. To stanowi dla mnie wskazówkę odnośnie tego, czego panie oczekują od filmu: miłości i seksu na dużym ekranie. I w filmie „Bad boy” z pewnością wszystko to otrzymają” – przekonuje Patryk Vega.

„Bad boy” – zwiastun reżyserski

Film o piłce nożnej i kobietach, które lubią niegrzecznych chłopców, w kinach od 21 lutego!

Źródło: materiały prasowe


10.0/10 Od 1 oceniającego.
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz