Gorące premiery VOD na koniec wakacji

Oparty na faktach, wstrząsający dramat z Agatą Kuleszą i Agatą Buzek -?Niewinne?, adaptacja jednej z najpopularniejszych gier wszechczasów ? ?Ratchet i Clank? i polski dramat sensacyjny w stylu neo-noir z Agnieszką Więdłochą i Martą Żmudą Trzebiatowską ? ?Gejsza? od 26 sierpnia na VOD!

?Niewinne? (2016) - Reż. Anne Fontaine

Niewinne

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://vimeo.com/177208469[/vimeo]

Oparty na prawdziwych wydarzeniach film Anne Fontaine, autorki ?Coco Chanel? i ?Idealnych matek?, wskazywany w rankingach Variety i Vogue Magazine jako jeden z najlepszych tytułów w programie festiwalu Sundance 2016.

Tuż po drugiej wojnie światowej francuski Czerwony Krzyż prowadzi akcję repatriacji swoich obywateli. Wśród zaangażowanych lekarzy jest młodziutka Mathilda Beaulieu (Lou de Laâge), do której trafia siostra z pobliskiego klasztoru, błagająca o pomoc dla jednej z zakonnic, która zaczyna rodzić? Okazuje się, że siostry padły ofiarą zbiorowego gwałtu dokonanego przez czerwonoarmistów. Spiesząc z pomocą, Mathilda spotyka się z oporem Matki Przełożonej (Agata Kulesza), która za wszelką cenę chce zachować to w tajemnicy i uniknąć skandalu. Witana z nieufnością, Mathilda wkracza w nieznany sobie świat i zaprzyjaźnia się z siostrą Marią (Agata Buzek). Razem odkryją przerażającą prawdę, ukrytą za murami klasztoru?

?Ratchet i Clank? (2016) - Reż. Kevin Munroe

Ratchet i Clank

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://vimeo.com/177210157[/vimeo]

Kinowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszechczasów, za którą odpowiedzialni są hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, takich jak ?Artur ratuje Gwiazdkę? i oscarowy ?Gdzie jest Nemo??.

Po zdewastowaniu własnej planety, złoczyńca Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów ? Ratchet oraz jego wierny druh Clank ? mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, wyjątkowej grupy dowodzonej przez samozwańczego superbohatera ? Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać Dreka przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.

?Gejsza? (2015) - Reż. Radosław Markiewicz

Gejsza

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://vimeo.com/175806013[/vimeo]

Inspirowany twórczością Nicolasa Windinga Refna (?Drive?, ?Tylko Bóg wybacza?) dynamiczny i hipnotyzujący film akcji z udziałem czołowych polskich aktorów: Agnieszki Więdłochy, Marty Żmudy Trzebiatowskiej, Mirosława Zbrojewicza i  Mariana Dziędziela.

Podczas pobytu w więzieniu Kolos (Konrad Eleryk) ma tylko jednego gościa: piękną Velvet (Marta Żmuda Trzebiatowska), która po wejściu do pokoju widzeń zaczyna... zdejmować z siebie ubranie. Okazuje się, że jest ?prezentem? od Igora (Mirosław Zbrojewicz), właściciela nocnego klubu Gejsza, w którym Kolos pracował jako ochroniarz i do którego wraca po odbyciu kary. Tam zauważa go i docenia Hajs (Marian Dziędziel), szef lokalnej mafii. Milczący, opanowany i bezwzględny Kolos szybko staje się jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi. Zyskuje też oddaną miłość Velvet, którą jednak odrzuca, kiedy w jego życiu pojawia się nowa kobieta. Maja (Agnieszka Więdłocha) jest rehabilitantką jego niepełnosprawnego brata, z którym Kolos od dawna nie miał kontaktu. Zainteresowany nią mężczyzna decyduje się na spotkanie z bratem ? i powoli odkrywa łączącą ich więź. Zaczyna tęsknić do innego życia ? z dala od przestępczego półświatka. Ale mafia niechętnie rezygnuje ze swoich ludzi. I wyznacza wysoką cenę za ich szczęście.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz