Giganci ringu Mike Tyson, Evander Holyfield i Bernard Hopkins ?czyli ?Mistrzowie? w ramach Kocham Kino w Multikinie

Multikino, Program 2 Telewizji Polskiej oraz MayFly zapraszają na pokazy filmu ?Mistrzowie? w ramach projektu Kocham Kino w Multikinie ? już 28 maja o godz. 19:00. Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się 2 dni wcześniej - 26 maja o godz. 19.00 w Multikinie Złote Tarasy.

Film Breta Marcusa, który to coś więcej niż zwykły dokument o sporcie. W filmie zobaczymy gwiazdy boksu, kina i muzyki: Mike?a Tysona, Evandera Holyfielda, Bernarda Hopkinsa, Denzela Washingtona, Marka Wahlberga, 50 Centa, Mary J. Blige, a także reżyserów takich jak Spike Lee i Ron Howard. Boks, nazywany ?sportem biedoty?, dla dzieciaków z najbiedniejszych dzielnic Ameryki jest nieraz ? paradoksalnie ? jedyną okazją ucieczki od przemocy. Wraz z sukcesami na ringu przychodzi im stoczyć walki, do których nie byli wcześniej wytrenowani. Mistrzowie rodzą się i upadają w mgnieniu oka. Utalentowani młodzi bokserzy nie są gotowi na sławę i wielkie pieniądze, które pojawiają się wraz z mistrzowskim pasem. Wielu z nich najcięższą walkę toczy na emeryturze, kiedy we znaki dają się finanse i zdrowie.

Mike Tyson, Evander Holyfield i Bernard Hopkins z niezwykłą otwartością opowiadają o swoich karierach, życiu na ringu i poza nim. Film ?Mistrzowie? łączy rekonstruowane sceny z archiwalnymi walkami oraz emocjonującymi wywiadami z Markiem Wahlbergiem, Reżyser, próbując dociec, do czego prowadzi pogoń za Amerykańskim Snem, portretuje złożony i nieoczywisty świat kontrowersyjnego i niebezpiecznego sportu.

 Majowe spotkanie w ramach cyklu ?Kocham Kino w Multikinie? odbędzie się 28 maja w wybranych  kinach sieci Multikino:Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Wrocław Pasaż

Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się 26 maja o godz. 19.00 w Multikinie Złote tarasy.

Na cykl seansów Kocham Kino w Multikinie zaprasza FCA Poland.

Multikino i FCA Poland zapraszają uczestników cyklu seansów Kocham Kino w Multikinie do konkursu ?Fiat 500x w Multikinie? więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/maratony/nowy-fiat-500x-podczas-teatrow-i-kocham-kino-w-multikinie-1

Bilety na majowe ?Kocham Kino w Multikinie? można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz