Gérard Depardieu uzależnionym od seksu skandalistą – zdjęcia z filmu ?Witamy w Nowym Jorku?

 

Gérard Depardieu zagrał główną rolę w ?Witamy w Nowym Jorku?, który pojawi się w polskich kinach jesienią. Jest to najnowszy film Abla Ferrary, twórcy kultowego ?Złego porucznika?. Prezentujemy oficjalne zdjęcia z tej produkcji.

Abel Ferrara znany jest z brutalnego portretowania świata i bezkompromisowego podejścia wobec widzów. Jego najbardziej znaną produkcją jest ?Zły porucznik? z Harvey?em Keitelem w roli głównej. Najnowszy obraz w dorobku Ferrary to ?Witamy w Nowym Jorku? z Gérardem Depardieu. Francuski aktor wciela się w rolę Deveraux ? uzależnionego od seksu dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Scenariusz został zainspirowany głośną aferą z udziałem Dominique?a Strauss-Kahna. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Jacqueline Bisset, znaną z takich produkcji jak ?Głębia?, ?Dzika Orchidea? czy ?Bullit? oraz Drenę De Niro, córkę Roberta De Niro. ?Witamy w Nowym Jorku? opowiada o schyłku wielkiej kariery Deveraux, który zostaje zatrzymany przez FBI pod zarzutem molestowania seksualnego hotelowej pokojówki.

?Witamy w Nowym Jorku? w kinach jesienią

Abel Ferrara, kultowy reżyser ?ZŁEGO PORUCZNIKA? z Harveyem Keitelem, powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique?a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. U boku Gérarda Depardieu w jednej z głównych ról zobaczymy Drenę De Niro, córkę Roberta De Niro.

Deveraux jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania błyskotliwej kariery finansisty.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz