Geniusz i jego dziwactwa-fakty o Jobsie

Ashton Kutcher jako Jobs

JOSHUA MICHAEL STERN - reżyser filmu " Jobs" mówi o Jobsie "  Był człowiekiem ?większym niż życie?, posiadał genialny umysł i był bardzo zaradny.

To właśnie dzięki jego uporowi i talentowi lata później do życia zostały powołane takie produkty jak iPad czy iMac, które stanowią dzisiaj dla wielu ludzi podstawę codziennego życia.

Był geniuszem, i jak każdy człowiek miał także swoje dziwactwa.

Oto kilka faktów:

?         miał ponad 100 par dżinsów Levi?s.

 

?         jeździł sportowym mercedesem bez tablic rejestracyjnych, kiedy mijał termin zgłoszenia auta do urzędu, sprzedawał je za bezcen i kupował nowe

 

?         nagminnie parkował na miejscach dla niepełnosprawnych.

 

?         kiedy w windzie zadał pytanie jednemu z pracowników Apple i bardzo nie spodobała mu się jego odpowiedź, kazał zwolnić całe piętro, na których pracował ten pechowiec.

 

?         sprawdzał czy pracownicy mają zabezpieczone hasłem swoje iPhone?y i iPady ? jeżeli nie, zwalniał ich właścicieli.

 

?         często zmieniał zdanie, coś, co rano było beznadziejne, po kilku godzinach okazywało się genialne, albo na odwrót.

 

?          przywłaszczał sobie cudze pomysły i naprawdę wierzył, że są jego ? ludzie z jego otoczenia nazywali to ?zakrzywionym polem rzeczywistości.?

 

?         nie pozwolił ogrodzić rodzinnego domu w Palo Alto, nie zamykał też drzwi wejściowych na klucz, a w środku nie było mebli, ani telewizora.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz