Gdy zniknie Święty, kto rozda prezenty?! Najnowszy zwiastun gwiazdkowej animacji „Ratujmy Mikołaja”

Polski zwiastun animacji ?Ratujmy Mikołaja?. Ponadczasowa komedia gwiazdkowa dla całej rodziny, z mnóstwem świątecznych piosenek.

Gdy zimny drań Emil Złoczyński uwięzi Mikołaja, na Biegun Północny zawitają kłopoty, a Gwiazdka stanie pod znakiem zapytania, ostatnią nadzieją wszystkich dzieci na świecie zostanie sympatyczny elf Bernard. Jak poradzi sobie z największym wyzwaniem Świąt, przekonamy się 22 listopada, kiedy na nasze ekrany wejdzie ponadczasowa komedia gwiazdkowa ? ?Ratujmy Mikołaja?. W oryginalnej wersji filmu głosów użyczyli m.in. Martin Freeman, czyli Bilbo Baggins z megahitu ?Hobbit: Niezwykła podróż? oraz legendy małego i dużego ekranu: Joan Collins ? niezapomniana Alexis z ?Dynastii? i Tim Curry ? gwiazda musicalu ?The Rocky Horror Picture Show?. W polskim dubbingu usłyszymy natomiast Annę Dereszowską i mistrza komedii Krzysztofa Kowalewskiego.

Zimny drań zakradł się na Biegun Północny, porwał Świętego Mikołaja i wziął do niewoli większość elfów. Złoczyńca pragnie poznać sekrety Mikołaja i zabrać magiczną kulę czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w jedną noc. Teraz losy Gwiazdki zależą od pechowego elfa Bernarda. Sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt Bożego Narodzenia jest ratunkowa misja w czasie, która wywoła całą masę zabawnych komplikacji. W pełnym przygód powrocie do przeszłości Bernardowi pomogą: dzielna elfka i wesoły renifer-łakomczuch z latającego zastępu Świętego Mikołaja.

[column col="1/2"][/column] [column col="1/2"][/column]

"RATUJMY MIKOŁAJA" w kinach zagości już 22 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz