Gary Oldman i Harrison Ford walczą przeciwko sobie w ?Paranoi?

Już 13 września na polskie ekrany wchodzi film ?Paranoja?. Dwie najbardziej znaczące firmy na rynku telekomunikacyjnym walczą i to dosłownie, o młodego, ambitnego pracownika. W role przedsiębiorczych, gotowych na poświęcenie wszystkiego dla pieniędzy i sukcesu szefów wcielili się dwaj weterani aktorstwa, nominowani do Oscara Gary Oldman i Harrison Ford. Panowie spotkali się już raz na planie przy realizacji ?Air Force One?. Oldman bardzo szybko przeistoczył swoją postać, w osobę którą sam chciałby oglądać na ekranie. ?Gram Nicka jako faceta z klasy robotniczej, który sam zdobywał edukację, pokochał technologię, ale później wybrał inny kierunek, który zaprzeczył własnym ideałom? ? wspomina swoją rolę aktor, był też podekscytowany możliwością zagrania z Fordem ?Byłem pod wielkim wrażeniem, nie grał jeszcze takiej postaci, ale poradził sobie wyśmienicie?. Ford nie ukrywa, że do projektu przyciągnęła go możliwość ponownego wystąpienia u boku Oldmana, a także tematyka technologiczna filmu. ?Uważam, że to opowieść ku przestrodze, historia młodego mężczyzny, którego ślepa ambicja wpędza w śmiertelnie groźną pułapkę. Adam to normalny chłopak z mocnym kodeksem moralnym, który traci rozum dla pieniędzy i władzy, przez co dostaje się na celowniki bezwzględnych ludzi?.

?Paranoja? to znakomity thriller w reżyserii Roberta Luketic'a odsłaniający mechanizmy wszechogarniającej inwigilacji, która sprawia, że takie pojęcia jak ?tajemnica? i ?prywatność? tracą rację bytu.

Najnowocześniejsze technologie warte miliardy dolarów, strzeżone przez dwie wielkie korporacje. Dwaj potężni biznesmeni walczący ze sobą wszelkimi dostępnymi metodami. Młody wybitny inżynier, który staje się narzędziem w ich rękach.

Błyskawiczna droga na szczyt. Wielkie pieniądze. Kobiety i zaszczyty. Ten raj staje się pułapką. Wszechobecna inwigilacja, osaczające intrygi, bezpardonowa walka, w której ludzie stają się pionkami i uderzająca świadomość: z tej matni nie ma ucieczki. Ale można podjąć walkę?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz