Gang szarych wiewiórek opanowuje parki…

Choć rude wiewiórki występują w całej Europie, nie wszędzie są tak popularne jak u nas. W Wielkiej Brytanii wkrótce mogą wyginąć zupełnie, przyczyną jest? ich szara kuzynka, która przeprowadziła się tu z Ameryki. Zanim jednak gang szarych wiewiórek zdominuje polskie parki, 4 lipca zawładnie kinami ?Gang Wiewióra?.

Szare wiewiórki przybyły z Ameryki pod koniec XIX wieku. Przywiozły swoim krewnym raczej nietrafiony prezent w postaci wirusa ospy. Same są na niego odporne, jednak dla rudych stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo. W efekcie coraz mniej rudych wiewiórek zamieszkuje europejskie parki, a w Polsce są pod całkowitą ochroną.

Wiewiór, który staje na czele gangu w najnowszej animacji jest co prawda szary, ale nie stanowi żadnego zagrożenia dla swoich kolegów z Parku Wolności. Jego jedyną wadą jest fakt, że myśli wyłącznie o sobie. Wygadany, sprytny i bardzo uparty gryzoń nie bawi się w przestrzeganie reguł. Jednak, mimo swoich oszustw posiada prawdziwe sumienie i dobre serce. Dzięki temu zostaje bohaterem ? udaje mu się zgromadzić zapasy na zimę dla wszystkich swoich przyjaciół.


GANG WIEWIÓRA (Nut Job)

PREMIERA: 4 LIPCA 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz