Gang z Marsylii – Jean Dujardin na oficjalnym plakacie ?Marsylskiego łącznika?

Pojawił się oficjalny polski plakat ?Marsylskiego łącznika? ? inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami thrillera, który pojawi się na ekranach polskich kin 12 czerwca. W jednej z głównych ról zobaczymy Jeana Dujardin. Aktor ma na swoim koncie m.in. rolę u boku Leonardo Di Caprio w ?Wilku z Wall Street?, czy nagrodzony Oscarem występ w ?Artyście? Michela Hazanaviciusa. W ?Marsylskim łączniku? Dujardin zagra sędziego, który zostaje przeniesiony do wydziału antynarkotykowego policji, aby rozpracować gang odpowiedzialny za przemyt hurtowych ilości heroiny z Marsylii.

?Marsylski łącznik?  w kinach od 12 czerwca

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=bNg0hktkyfs[/youtube]

Dynamiczny! - Le Monde Zapierający dech! - Le Semaine Oszałamiający! - The Playlist Dramatyzmem mógłby obdzielić tuzin innych filmów. - The Hollywood Reporter

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym ?Francuskim łączniku?. W rolach głównych dwaj najpopularniejsi aktorzy znad Sekwany, którzy wcześniej spotkali się na planie przeboju ?Niewierni?. Jean Dujardin, zdobywca Oscara za rolę w ?Artyście? Michela Hazanaviciusa oraz Gilles Lellouche (m.in. ?Wróg publiczny numer jeden?). Obrazowi, którego akcja rozgrywa się w USA, w Marsylii i malowniczych plenerach południa Francji, towarzyszy doskonale dobrana ścieżka dźwiękowa, na którą składają się wielkie hity lat 70. (Blondie, Kim Wilde i The Velvet Underground) oraz klimatyczne kompozycje autorstwa Guillaume?a Roussela.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz