Gala rozdania nagród Emmy już w poniedziałek – ceremonia na żywo w HBO

Już w najbliższy poniedziałek 25 sierpnia zostaną rozdane nagrody Emmy. HBO pokaże bezpośrednią relację z 66. ceremonii rozdania nagród w nocy z poniedziałku na wtorek o godz. 2:00. W tym roku galę poprowadzi Seth Meyers.

Nagrody Emmy, nazywane telewizyjnymi Oscarami, przyznawane są od stycznia 1949 roku. Podczas ceremonii zobaczyć można będzie największe gwiazdy ekranu. Wśród prezentujących nominowanych na scenie pojawią się Halle Berry, Woody Harrelson, Julianna Margulies, Adam Levine, Matthew McConaughey, Julia Roberts czy Gwen Stefani.

W 2014 roku HBO otrzymało 99 nominacji - najwięcej spośród wszystkich stacji telewizyjnych czternasty rok z rzędu. Serial Gra o tron otrzymał 19 nominacji m.in. dla najlepszego serialu obyczajowego, dla najlepszych aktorów drugoplanowych ? Peter Dinklage i Lena Headey, oraz w kategoriach najlepszy scenariusz (David Benioff - D.B. Weiss) oraz najlepsza reżyseria (Neil Marshall). Serial Detektyw otrzymał 12 nominacji m.in. za najlepszy serial obyczajowy, najlepszą reżyserię (Cary Joji Fukunaga), najlepszy scenariusz (Nic Pizzolatto) oraz dla najlepszego aktora w serialu obyczajowym (Woody Harrelson i Matthew McConaughey).

Film produkcji HBO Odruch serca uzyskał 16 nominacji, w tym za najlepszy film telewizyjny oraz dla najlepszych aktorów w filmie telewizyjnym (Julia Roberts oraz Mark Ruffalo). Wśród pozostałych nominowanych produkcji HBO znalazły się również: Dolina Krzemowa w kategorii najlepszy serial komediowy, serial Dziewczyny w kategorii najlepsza aktorka w serialu komediowym (Lena Dunham), Newsroom w kategorii najlepszy aktor w serialu obyczajowym (Jeff Daniels), Zakazane imperium, Figurantka oraz Treme.

Widzowie HBO będą mogli obejrzeć bezpośrednią relację z gali rozdania Emmy w wersji oryginalnej w nocy z 25 na 26 sierpnia o godz. 2.00. Skróconą wersję ceremonii w polskiej wersji językowej będzie można obejrzeć w sobotę, 30 sierpnia o godz. 20.00 w HBO2.

Źródło:materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz